«Спостерігай з середини» очима Світлани Юрченко

814
«Спостерігай з середини» очима Світлани Юрченко

Днями у галереї просто неба та кафе «Щось цікаве» (пл. Ринок,13) відкрилася виставка акварельних ілюстрацій «Спостерігай з середини» Світлани Юрченко. У прохолодні дні грудня молода художниця Світлана Юрченко дарує тепло, яке випромінюють її надзвичайно позитивні, милі, утаємничені акварельні роботи.

Всього на виставці представлено близько 35 акварельних аркушів. У всіх творах зображені казкові істоти, які нагадують легкі хмаринки. Художниця лагідно називає їх муері або амалуни, томашеки чи муети. У багатьох з них є імена, а деякі так і залишаються неназваною загадкою.

Художниця Світлана Юрченко на відкритті виставки
Художниця Світлана Юрченко на відкритті виставки

Світлана Юрченко зазначає: «Мене завжди приваблювали дивні істоти. Час від часу я натрапляла на зображення різноманітних створінь, які захоплювали мене. Образи накладались один на інший, а потім почали еволюціонувати вже на папері, почали з’являтись вже окремо від побаченого.

Вони є відображенням того дитячого стану суцільної відкритості світу. Коли людина цілком відкидає усі свої захисти і стає повністю вразливою, але сповненою довіри. Ось це і є те, що я свідомо, чи підсвідомо вкладаю в образи цих істот.

Якщо коротко зазначити – основна концепція виставки полягає у сприйнятті того, що відбувається навколо, сприйнятті своєї реакції на те що відбувається. Про внутрішній спокій. Не судження, а саме переживання моменту і поглинання ситуації…».

Оглянути виставку, отримати заряд позитиву і поринути у казковий світ муері, амалунів, томашеків та муетів можна до 16 грудня 2015 року у галереї просто неба та кафе «Щось цікаве» 10 по 20 год. , в  кафе з 6 по 23 год.

Довідково про художницю: Народилась у 1988 році у маленькому місті Южноукраїнськ Миколаївської області. Закінчила технікум на Миколаївщині та університет у Білій Церкві. Має ступінь бакалавра за спеціальністю «менеджмент».

Знала, що працювати за фахом не буде, та університет надав можливість поїхати за кордон за програмою Work&Travel. Хотілось заробити на навчання в мистецькому виші. Але з цим так і не склалось.

Основним заняттям художниці став графічний дизайн. Роботі з «Photoshop» і «CorelDraw» навчилась на курсах. Декілька інших профільних програм вивчила самостійно. Зараз проживає і працює у Києві.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.