“Співзвуччя в часі”, або концерт-посвята Соломії Крушельницькій

543

У п’ятницю, 13 квітня 2018 року, о 16.00 Мечислава Черсак-Гой запрошує на доброчинний концерт “Співзвуччя в часі”, що відбудеться у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові ( вул. Соломії Крушельницької, 23). Вхід за квитками до музею.

“В час, коли ми вшановуємо наших Величних Предків, всередині Весни, яка дарує рівновагу і внутрішню цілісність, ми зустрінемось в містично-музичному просторі аби через тонкий Резонанс – СпівЗвуччя дати поширення тої Сили на нашій землі і духовно утвердити «Весну роду нашого»!..

В цей особливий вечір ми уславимо легендарну співачку і поринемо у космічні Вібрації діамантового Співу Славетної Соломії, відчуємо всім тілом і душею як тонко Бринить ота Струна єдності поколінь і будемо мати змогу оновитись і зарядитись до Перемог у звучанні древніх родових мелодій!..

Постер доброчинного концерту "Співзвуччя в часі"
Постер доброчинного концерту “Співзвуччя в часі”

Запрошуються саме ті благородні доброчинники, які бажають долучитися до шляхетної справи своєю особистою пожертвою (благодійними внесками або вчинками).

В найближчий час нам потрібно зібрати кошти для оперативної реставрації цінних експонатів музею, які були пошкоджені при затопленні музею”, – розповіла співачка.

Концерт – це гарна нагода пришвидшити час реставрації цінних експонатів, а також скласти шану Величній Співачці, в мистецтво якої я закохана з студентських літ і саме її Спів став “Доленосним” в моєму творчому житті.

Мечислава Черсак– співачка, музикант, Майстер Живоспіву.
Народилася в музичній родині, батько і мати – композитори, з двома рідними сестрами змалечку співали, і тепер усі троє професійні музиканти.

Роксоляна ПАСІЧНИК

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.