Співака Андрія ЗАЛІСКА сплутали зі скандальним блогером

6516
Андрій Заліско
Андрій Заліско

Львівський співак, автор пісень, Заслужений артист України Андрій Заліско піддався необґрунтованим нападам у мережі YouTube та соцмережах, у зв’язку з нашумілим святкуванням блогерів у Будинку вчених.

Андрія Заліска прийняли за його однофамільця, блогера з Чернівців Олександра Заліска.  Блогер організував скандальну «тусу» у свій день народження, який співпав з трагічною датою Днем пам’яті жертв Голодомору, минулої суботи.

Ні в чому не повинний співак ЗАЛІСКО отримав зливу гнівних коментарів у ютубі та соцмережах. «Люди не розібралися, хто є хто і почали на мене нападати. Одна жіночка побажала мені: «Щоб постійно до мене у снах приходили душі померлих від голоду», інша – «щоб я все життя голодував». Самі розумієте, нічого для мене приємного! Прикро, що доводиться відповідати за чужий необдуманий крок».

Андрій Заліско
Андрій Заліско

За словам співака, блогер Олександр, вчинив би правильніше, якщо б переніс святкування на плюс-мінус інший день. Але про це, молодим людям мало б теж підказати керівництво Будинку вчених. Сам співак Андрій Заліско з великою скорботою щороку вшановує День памяті жертв Голодомору. «…Це геноцид нашого народу, велика трагедія, яка була вчинена радянською владою проти нашого народу і країни. І ми маємо про це пам’ятати!» – зазначив співак ЗАЛІСКО.

Заліско Андрій (ЗАЛІСКО) – співак, Заслужений артист України, народився 4 жовтня, більш відомий на Західній Україні. Випустив 10 альбомів, деякі із них були перевидані за кордоном. Тільки у мережі FaceBook у співака 200 тис. підписників, 180 000 поширень та більш ніж 10 млн. переглядів відео.

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.