Співак Ostrovskyi, гурт “MOLODI” та виконавець Kelsy презентують пісню “Незалежність”, присвячену нездоланності нашої нації (відео)

708
Співак Ostrovskyi, гурт “MOLODI” та виконавець Kelsy презентують пісню “Незалежність”, присвячену нездоланності нашої нації
Співак Ostrovskyi, гурт “MOLODI” та виконавець Kelsy презентують пісню “Незалежність”, присвячену нездоланності нашої нації

Співак Ostrovskyi, гурт “MOLODI” та виконавець Kelsy презентують пісню “Незалежність”, присвячену нездоланності нашої нації та Дню Незалежності Україн.

 Українська музика за весь час незалежності України ішла крок до кроку із розвитком нашого суспільства у найскладніші періоди.

З початком російської агресії проти вільної і незалежної України музиканти та співаки стали на лінію фронту, активно включившись до волонтерської діяльності та благодійних концертів на підтримку наших захисників та українського народу.

Українську музику, що оновилася та почала активно експериментувати, почув увесь світ. І сьогодні ми ми є свідками того, як народжується нова музика незалежності України.

Співак Ostrovsky
Співак Ostrovsky

Український співак Ostrovskyi, гурт “MOLODI”  та виконавець Kelsy об’єднавшись, записали трек “Незалежність”, присвячений нездоланності нашої нації та Дню Незалежності України.

Основний меседж  пісні – показати міць народу та українського козацького духу, що бореться за свої права.

“Слова у мене народилися після пісні “Моя” через кілька тижнів. Я написав рядки “Ти знай моє серце, почуй  моє слово”. Я відчував, що дуже хочу зробити щось неймовірне саме до Незалежності України. Ми з моєю командою та хлопцями сіли на студії. І раптом я згадав про той текст. І дивом народилася пісня, що для мене означає незалежність, і яка буде відображувати почуття всіх людей, які виборюють цю незалежність, які чують полум’я сердець бійців, слова людей і рідних”, – говорить співак Ostrovskyi.

2022-й рік, як ніколи в історії України, показує справжнє обличчя незалежності країни. Наша армія та звичайні люди засвідчили усьому світу, що означає бути нездоланними та сильними духом! Ми зараз на шляху змін, як суспільства, так і культури, і тому до молодих артистів більше уваги ніж будь-коли.

Андрій Kelsy впевнений: “Коли ми побачили перші рядки цієї пісні, ми одразу зрозуміли, як вона буде звучати. Українська музика була жива завжди, вона була в серцях людей навіть коли у нас намагалися забрати нашу свободу. Ми прослухали велику кількість українських народних пісень, і завдяки натхненню від музики наших пращурів ми додали до пісні народні мотиви. Ці мотиви задали їй справжній український вайб з сучасними бітами та сучасним саундом. Українська музика буде жити вічно!”

“Незалежність” – це перший спільний трек молодого лейблу ентузіастів, які щиро горять своєю справою і вболівають за нову українську музику.

Відеокліп на пісню буде презентований на День Незалежності, а відзнятий він у самому серці України – в Карпатах, які споконвіку є величчю та гордістю нашої країни.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.