Співак GREMO презентує remix на пісню “Сам собі країна” легенди української музики Скрябіна (відео)

141
Gremo
Gremo

GREMO – співак, актор, американський українець, який віддав свій та самого себе Україні. Із самого початку кривавих подій він був поряд з Україною, допомагаючи, як у волонтерській, так і благодійній сферах.  

За час війни співак встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені українським воїнам та легендарним ЗСУ.

Нещодавно музикант представив слухачам оновлений трек легенди української музики Кузьми Скрябіна “Сам собі країна” та відеокліп, сповнений символами і метафорами воєнного часу. На думку виконавця, такі постаті і пісні завжди на часі, бо легенди, як і герої, ніколи не вмирають. А такі пісні завжди будуть актуальними. Тому артист вносить певні зміни і звертається до теми ЗСУ.

А сьогодні співак  презентує ремікс на цей трек.

GREMO ділиться: “Коли я вперше почув пісню Скрябіна “Сам собі країна”, то вона відгукнулася самій глибині мого серця. І я відразу зрозумів, що цей трек має зазвучати по-новому, особливо в умовах сьогодення. Зараз виникла ідея створити ремікс на цю пісню, щоб надати нових ритмів”.

Автором реміксу на пісню “Сам собі країна” став Dudinski.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.