Співачка SANSA представила чуттєве відео на пісню “Моя Земля”, зняте у справжньому місці сили (відео)

2625
Співачка SANSA
Співачка SANSA

Зустрівши перші ворожі постріли 24-го лютого у самому серці України – Києві – SANSA довго не бажала залишити рідне місто. Через певний час разом із дочкою співачка поїхала на Західну Україну, яка стала для неї другою домівкою.

Пісня “Моя Земля” має унікальну душевну історію. Прокинувшись одного ранку, співачка написала вірш, що став основою для пісні. Тут вона втілила все, що пройшла і пережила. Трек став новим початком для виконавиці:

“Ми чисті душею і сильні духом. Віра – це сила духа, а душа – це любов і добро. Мені допомагало лише одне – це глибока віра в те, що ми будемо вільні, що ми переможемо. Тому що у нас є два крила – сила духа і душа. Саме це дало мені сили піднятися знову і зрозуміти, що українці сильні, єдині, мають потужну силу духа і добру душу”.

Кліп на пісню “Моя Земля” був знятий на Західній Україні, в Східниці, місці сили співачки, бо саме ця земля прийняла виконавицю під час війни, коли розгорталися найжорстокіші битви за долю України.

Східниця – унікальне давнє місце у передгір’ях Карпат, розташоване у розлогій долині на берегах швидкої гірської річки.

Сюжет кліпу дуже несподівано повернув співачку в ті місця. Коли Ярослав Савчак, режисер кліпу, запропонував для зйомок ці локації, SANSA не знала, що доля знову зведе її із тими заповідними місцями, що оборонили й прихистили  її у найскладніший період.

У кліпі знялася дочка співачки.  Бо, на думку виконавці,  родина – це найцінніше в житті людини, а для українців сім’я завжди була магічним оберегом, основою роду.

Для співачки важливо повністю віддаватися моменту “тут і зараз”, насолоджуватися тим, що відбувається навколо. А її думки зараз із нашими захисниками, які боронять наші кордони. “Моя Земля” – це вираження глибокої віри у свої рідну землю та перемогу.

Ірина САВЕНКО

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.