Співачка М’ЯТА запустила музичну «ЛЕЛЕКУ» на честь льотчиків ЗСУ (відео)

463
Співачка М’ЯТА запустила музичну «ЛЕЛЕКУ» на честь льотчиків ЗСУ (відео)

Нова пісня «Лелека» – це більше ніж пісня, це – арт-колоборація. М’ЯТА зібрала команду музикантів та художників. Ця робота присвячена льотчикам ЗСУ, героям, які кожного дня закривають небо над нами.

Співачка М’ЯТА
Співачка М’ЯТА

Пiсня «Лелека» розпочала друге життя. Вперше вона була виконана авторами з Харькову. Музика Владислава Синенко, вірш від Максима Голоскова разом вони гурт “Перша Столиця”. Соунпродюсер цей версії – Роман Непомящий, рідні якого залишились у Херсоні. Викладачка Черкаської дитячої школи мистецтв № 2 Ольга Курская зобразила українського героя (Літак), який вже став легендою нашого опору російським окупантам. “Привид Києва”. Фантом. Герой, який боронить наше небо, поки НАТО боїться. Чесно, дуже хочеться обійняти його, думаю, що таких, як я, кілька мільйонів. Я вчора намалювала картину. Отак за вечір, ось так я його побачила. Можливо, і він бачить їі”, – розповіла Ольга. Анімаційне бачення створила двічі мама, журналіст, радіоведуча Татьяна Калина з Вінниці.

М’ЯТА зібрала поруч справжніх українців, людей, для яких мирне небо – це головне. Але це і подяка усім, хто захищає це небо, іноді ціною свого життя.
Слава Україні! Героям Слава!

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.