Спеціально до Дня закоханих LEONVOCI презентували першу авторську композицію “Будь поруч” (відео)

541
Квартет тенорів LEONVOCI
Квартет тенорів LEONVOCI

Знаменитий квартет тенорів LEONVOCI спеціально до Дня закоханих презентував першу авторську композицію «Будь поруч».

Це пісня-присвята усім жінкам планети. Саме такою піснею варто освідчуватися у коханні. Позитивна, легка, романтича та ніжна мелодія зачаровує із перших нот. А потужні голоси виконавців наче ілюструють силу кохання між чоловіком та жінкою.
«Слово «ім’я» у композиції звучить, як уособлення кожноі жінки і є зверненням до кожної із представниць прекрасної статі особисто. Хочемо, щоб кожна дівчина змогла відчути, що ми співаємо безпосередньо для неї. При цьому в кожного з нас є своя незрівнянна!», – пояснили у гурті.

Як відомо, LEONVOCI – український гурт заснований у 2015 році. В перекладі з італійської та іспанської LEONVOCI – «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова». Зірки телевізійних проектів «MAM TALENT!» «Голос країни!» та супер фіналісти проекту «Szansa na sukces», де своїм виконанням підкорили серця журі та публіки.
Різноплановий репертуар гурт виконує іспанською, італійською, французькою, польською, англійською та українською мовами. Колектив популяризує українську пісню за межами своєї країни.

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.