Соломія Чубай, ShockolaD, Юлія Швед та INSO-LVIV запрошують на Великий симфонічний благодійний концерт «Світло Різдва»

168
Соломія Чубай, ShockolaD, Юлія Швед та INSO-LVIV запрошують на Великий симфонічний благодійний концерт «Світло Різдва»

16 січня у Львівській національній філармонії відбудеться Великий Різдвяний симфонічний благодійний концерт «Світло Різдва», мета якого зібрати кошти для лікування онкозахворювання у молодої жінки. Початок заходу о 19:00, повідомили організатори.

Цього вечора для вас співатимуть та гратимуть: СОЛОМІЯ ЧУБАЙ, гурт ShockolaD та Юлія Швед, Electric Avenue, гурт «Band.it та оркестр INSO-LVIV.Соломія Чубай та INSO-LVIV

«Різдво ― час див, час, коли всі збираються великою дружною родиною і все навколо наповнюється теплом і підтримкою, любов’ю та добром. Ми кличемо вас, друзі, 16 січня до спільного різдвяного вечора, до спільної коляди, різдвяної музики, світових та українських пісень і колядок. Цей вечір буде вечором добрих справ. У нашого друга Tom Lugoloobi важко хвора дружина, мама його маленького сина ― Діна Радик, яка страждає від онкозахворювання. Попри те, що пухлина (карцинома яйника класу high grade) була видалена, на жаль, зараз жінка бореться з обширним метастазуванням. І ми, музиканти, дуже хочемо допомогти цій родині, зібрати кошти на дороговартісне лікування. На Різдво завжди стаються ДИВА, запрошуємо вас разом з нами зробити маленьке Різдвяне диво», – запрошують організатори та артисти.

Картка для допомоги 5168745019168548 – Діна Радик

Посилання на квитки: https://soldout.ua/booking/744-christmas-light?lang=ua

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.