Сьогодні виповнюється п’ять років сихівському трамваю

310
Відкриття трамвайної лінії на Сихів
Відкриття трамвайної лінії на Сихів

Сьогоднішній день є пам’ятним в історії Львова, оскільки 5 років тому 17 листопада 2016 року у найбільший район міста Сихів почав курсувати трамвай. Подія є знаковою ще й тому, що проєкт будівництва трамваю на Сихів був підтриманий міжнародними фінансовими організаціями, а також урядом Німеччини.

Це стало свідченням того, що в Україні можна реалізовувати масштабні та дороговартісні інфраструктурні проєкти за стандартами FIDIC (Міжнародної федерації інженерів-консультантів).

Трамвай на Сихів
Трамвай на Сихів

Замовником робіт із будівництва трамвайної лінії на Сихів було ЛКП «Львіватодор», його екс-керівник Олег Береза згадує цей знаковий день в історії міста дописом на своїй фейсбук сторінці “5 років тому у Львові поїхав трамвай на Сихів. І сьогодні з вдячністю згадую кожного, хто допоміг тоді реалізувати цей мега проєкт у якому наша команда не сумнівалася ні на хвилину. З днем народження тебе, трамваю на Сихів! А ще, цього ж дня було підписано кредитний договір про впровадження е-квитка. Та, поки що, трамвайчик їздить на Сихів без нього.  Ми віримо і все ще чекаємо, що електронний квиток у Львові таки ось-ось запрацює.”

Станом на сьогодні на Сихів курсує два трамвайні маршрути №4 та №8, щодня на них виїздять близько 25 вагонів. Згідно офіційної статистики ЛКП “Львівелектротранс”, щороку “сихівський трамвай” перевозить близько 5 мільйонів пасажирів.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.