Сьогодні в Старому Самборі відкриють дитячий інтерактивний простір

360
Сьогодні в Старому Самборі відкриють дитячий інтерактивний простір

Сьогодні, 21 березня 2023 року, о 12:00 у м. Старий Самбір (вул. Лева Галицького, 23 А), Львівської області відбудеться відкриття сучасного дитячого інтерактивного простору.

У заході візьмуть участь: Сергій Лукашов – Національний директор СОС Дитячі Містечка, Ігор Трухим– голова Старосамбірської ОТГ, Наталія Кузяк – менеджер соціальної сфери СОС Дитячі Містечка та інші.

Організатором заходу є МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна. Вже 20-ий рік організація працює задля попередження сирітства в Україні та розвитку сімейних форм виховання. За період від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну організація спільно з партнерами допомогла 124 619 дітям та родинам, постраждалим від війни.

З нагоди 20-річчя роботи в Україні, СОС Дитячі Містечка хочуть відкрити 20 нових дитячих просторів по всій країні. Дитячий простір у Старому Самборі буде одним з перших.

Мета – залучити дітей та дорослих з числа внутрішньо переселених осіб до швидкої та ефективної адаптації у новій громаді. Їх культурна інтеграція, організація інформаційного обслуговування, навчання, розвитку та проведення спільного сімейного дозвілля. Локація буде відкритою для всіх дітей та батьків, які проживають на території ОТГ.

Також, на заході будуть присутні родини ВПО. У Вас буде можливість поспілкуватися з ними та висвітлити їх трагічні історії життя.

Співпраця заради дітей – це найважливіше партнерство, яке змінює світ навколо, робить наше суспільство більш людяним та інтегрованим у світову гуманітарну спільноту. Вдячні за увагу та будемо раді бачити представників Вашого ЗМІ на заході.

Денис ЖИРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.