Сьогодні в Академії мистецтв відкриється «Природа перевтілення»

241
Сьогодні в Академії мистецтв відкриється «Природа перевтілення»

Сьогодні, 3 квітня 2024 року, о 14:30 в галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б (подвір’я ЛНАМ)) відбудеться відкриття open-call-виставки студенток ЛНАМ «Природа перевтілення».

До експозиції увійдуть живописні та діджитал твори, керамічні скульптури та відеопрезентація. Над виставкою працювали десять художниць із різних освітніх програм, яких об’єднала спільна тема: інтерпретації рослинних мотивів в мистецтві.

Учасниці: Юлія Станкевич, Софія Міхєєва, Мазур Ксенія, Анастасія Власенко, Софія Яськів, Вікторія Кондра, Марія Коробка, Софія Шелепило, Ірина Колеснікова, Софія Чернявська.

Кураторкою проєкту стала студентка кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ Альона Кочубей.

Експозиція має на меті продемонструвати як природні мотиви надихають на творення, як рослинні елементи трансформуються під впливом культурних та історичних контекстів, зв’язок між рослинною тематикою та жіночими образами в мистецтві. Ці твори молодих художниць про циклічність, про переосмислення та натхнення, про міфи і легенди, про життєві теплі спогади, про використання давніх образів.

Запрошуємо відчути енергію природи поглядом студенток-мисткинь та перетворити спогади минулого на дослідження сьогодення.

Виставка триватиме до 22 квітня.

 Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.