Сьогодні у Львові відкривається виставка Олени Каменецької-Остапчук

272
Олена Каменецька-Остапчук
Олена Каменецька-Остапчук

Сьогодні, 24 вересня 2019 року, о 15:00 в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки робіт львівської художниці Олени Каменецької-Остапчук.

У творах художниці, об’єднаних у живописні серії, домінує урбаністична тематика, адже одна з найулюбленіших тем авторки – тема Львова: його вуличок, скверів, парків. О. Каменецька-Остапчук тонко відчуває міське середовище, крізь призму якого передає глядачеві свої переживання, свої мрії, свої уявлення про щастя.

«Мотиваційна програма і методологія творчості Олени Каменецької-Остапчук має відкриту духову та естетичну природу. Виростає вона з надр екзистенції авторки, її чутливості до ліричного контексту світовідчування. Поза тим діапазон емоційних реакцій мисткині є доволі широким, а досвід оперування малярськими засобами дарує їй нові й нові відкриття. Навіть в межах одного живописного жанру – пейзажу – художниця домагається множинності формальних підходів, добираючи до кожного мотиву найбільш відповідну комбінаторику прийомів письма та синтаксису елементів образотворення.

Олена Каменецька-Остапчук
Олена Каменецька-Остапчук

Олена Каменецька-Остапчук тяжіє до тонко градійованої кольоропластики малярства, з актуалізацією постімпресіоністичної манери та виявлення світлоносності кожної барви. Художниця вишукує нові і нові можливості для пластичної систематизації своїх безпосередніх вражень від природи, з метою підсилення частки власної психоемоційної ідентичності при розбудові авторського естетичного світогляду. Щирими і пристрасними інтонаціями мисткиня збагачує контекст сучасного українського образотворчого мистецтва, привносячи у нього суб’єктивовані вібрації свого єства в парадигмі універсальної Гармонії.»

Олена Каменецька-Остапчук народилась1964 року у Львові, закінчила Український Поліграфічний Інститут ім. І. Федорова, відділення графіки. Учасник понад 20 всеукраїнських виставок. Член Спілки Художників України, автор восьми персональних виставок.

Роман ЯЦІВ
професор, проректор з наукової роботи ЛНАМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.