Сьогодні у Львові відкривається виставка Галини Корнєєвої “Квіти для Митрополита Андрея Шептицького”

119
Сьогодні у Львові відкривається виставка Галини Корнєєвої

Сьогодні, 23 липня 2021 року, о 19.00 з благословення Владики Ігоря, в Соборі святого Юра відбудеться відкриття виставки живопису Галини Корнєєвої “Квіти для Митрополита Андрея Шептицького”.

Духовним подарунком світа буде виступ солісток Львівської національної філармонії ім.Мирослава Скорика, Лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оксани Савіцької ( мецо сопрано), Ніни Карпінець( сопрано), Ірини Жовтолист( сопрано).
Концертмейстер – Олена Владиславська.

В програмі прозвучать твори:

  1. Максим Березовський ” Чашу спасенія прийму”
  2. Вінченцо Белліні” Angiol di pace”( Анджіол ді паче)- Ангел спокою.
  3. Джуліо Каччіні ” Аve Maria” ( Aве Марія).
  4. Ігор Соневицький” Під твою милість”.
  5. Валерій Квасневський” Молитва”.

Галина Корнєєва – Заслужений працівник культури України, автор науково-експозиційних планів мережі музеїв отця Маркіяна Шашкевича, організатор ремонтно-реставраційних робіт об’єктів культури, засновник бібліотечно-архівних фондів та мистецької галереї, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, автор наукових праць з історії книгодрукування.

Народилась у Львові, навчалась в школах Білорусі та Угорщини, відвідувала музичну школу та мистецькі гуртки з малювання, рукоділля та хореографії. Вищу освіту здобула в Академії друкарства у Львові, кандидатську дисертацію захистила в Київському національному університеті культури і мистецтв. Понад 20 років працювала в Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького. Є членом спілки народних майстрів України.

Малює з дитинства. Є учасником міжнародних виставок живопису. Картини зберігаються в приватних колекціях України, Італії, Австрії, Чехії та Ірландії.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.