Сьогодні у Львові відкриють фотовиставку “Кольори білоруської революції”

213
Сьогодні у Львові відкриють фотовиставку

Сьогодні, 9 серпня 2022 року, о 15.00 в Музеї історії України (пл. Ринок, 24, 3-й поверх) відбудеться відкриття фотовиставки “Кольори білоруської революції”.

9 серпня 2020 року став днем, який змінив життя багатьох білорусів та білорусок, став точкою неповернення для сотень тисяч людей. Два роки потому, також 9 серпня, на фотовиставці «Кольори білоруської революції» ми розповімо про те, що відбувалося на маршах свободи 2020 у Білорусі й покажемо тих політв’язнів, чиї долі тісно пов’язані з Україною. Згадаємо тих, хто заплатив за своє прагнення до свободи й боротьбу за неї найвищу ціну.

Крім того, за ґратами в Білорусі перебувають також і ув’язнені громадяни України. І сидять вони тільки тому, що підтримали у 2020 році протести проти фальсифікації виборів та лукашенківської Білорусі.

Сидять  за ґратами активісти та журналісти, які працювали з темою України та любили Україну, сидять люди, які висловилися проти повномасштабного вторгнення Росії в Україну після 24 лютого.

Список ув’язнених поповнюється щодня. Їх катують та змушують зізнаватися у невичинених «злочинах» проти антиукраїнського режиму Лукашенка. Усі ці люди не мають залишатися непоміченими та незнаними. Про них важливо пам’ятати та говорити.

У відвідувачів буде можливість написати їм листа у в’язницю та висловити свої слова підтримки. Для політв’язнів вкрай важливо знати, що їх не забули і що на їхнє звільнення чекають не тільки їхні близькі.

Руслан КОШІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.