Сьогодні у Львові відбудеться презентація оновленої Львівської вуличної галереї

553
Львівська вулична галерея
Львівська вулична галерея

Сьогодні, 14 вересня 2021 року  о 13:00, у Палаці культури ім. Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відбудеться презентація оновленої Львівської вуличної галереї у приміщенні “ХотАртХол”.

Виставковий проєкт “Незалежно / Вихід” Львівської вуличної галереї реалізований у партнерстві з Львівської міської радою, Палацом Гната Хоткевича, Громадською організацією “Львівський культурний центр” та ініціативою Підзамче.Нарешті.

Львівська вулична галерея є незалежним мистецьким явищем, місцем для волевиявлення художників. Завдяки стріт-арту митці мають можливість висловлювати різні погляди, змінюючи навколишній простір сенсово і естетично. Виставка “Незалежно / Вихід” є рефлексією художників, однолітків незалежності України, на соціальну, політичну та екологічну ситуацію в нашій країні. В ілюстраціях митці промаркували точки опори у розумінні власної свободи, демонструючи свій погляд на незалежність.

Чи можливий міжінституційний діалог та співпраця між різними спільнотами — професійним середовищем, органами влади та громадою у створенні спільного культурного простору? Про це будемо говорити з художниками та засновниками вуличної галереї під час презентації за участі представників державних інституцій і громадського сектору.

Учасники та учасниці розмови:

  • Радкевич Сергій — куратор проєкту. Закінчив Львівську національну академію мистецтв. У 2011 році отримав ІІ Спеціальну премію у PinchukArtCentre Prize-2011. Номінант на премії МУХІ 2017 і PinchukArtCentrePrize-2017. Роботи Радкевича було відібрано художником Жульєном Маландом для презентації українського street art середовища у документальному фільмі “The New Explorers”, CANAL+. Засновник street art фестивалю BLACK CIRCLE FESTIVAL.
  • Андрій Роїк — учасник проєкту, український художник, живописець та графік. Закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва Івана Труша 2016 та Львівську національну академію мистецтв 2018 факультет монументального живопису. Представник Львівської Нової Хвилі.
  • Kickit Art Studio — засновники Львівської вуличної галереї, українська команда яка працює у жанрі нового та легального графіті. Група Kickit Art Studio складається з чотирьох вуличних художників, які працюють під ніками: Dilk, Feros, Arm та Keno.
  • Наталія Бунда — директорка департаменту розвитку Львівської міської ради, в.о. начальниці управління культури Львівської міської ради.
  • Олександра Онишкевич — керівниця Палацу Гната Хоткевича.

Ознайомитися з ілюстраціями нової виставки Львівської вуличної галереї можна за адресою: вул. Замарстинівська, 29.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.