Сьогодні у Львові відбудеться національний відбір конкурсу краси “Жінка Україна-Всесвіт 2021”

243
Сьогодні у Львові відбудеться національний відбір конкурсу краси

Сьогодні, 15 вересня 2021 року, о 19.00 у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької (проспект Свободи, 28) відбудеться національний відбір конкурсу краси “Жінка Україна-Всесвіт 2021” під егідою “Жінка Східна Європа”.

Серед 13-ти фіналісток журі обере трьох найкращих, які представлять Україну та Східну Європу на найпрестижніших світових конкурсах краси:” MRS. UNIVERSE”, “WOMAN OF THE UNIVERSE”, “MRS. EUROPE”.

Організатор та національний  директор конкурсу, людина, яка вперше привезла цей конкурс в Україну, переможниця «Mrs.TOP of UNIVERSE» 2018 року Уляна Оксенюк.

Стань частиною знакової ПОДІЇ – унікального шоу краси та мистецтва за участі італійської співачки Мартіни Сівіллі, композитора та піаніста Євгена Хмари, відомих віртуозів Олександра Божика та Іванни Митроган, переможця “Голосу країни” Ігоря Грохоцького, а також балету у супроводі оркестру.

Національний відбір конкурсу краси “Жінка Україна-Всесвіт 2021” під егідою “Жінка Східна Європа” — це не конкурс про “мир у всьому світі”, чи конкурс “краса врятує світ”, — це подія, створена, щоб надихати інших жінок, додавати їм сили йти вперед попри всі труднощі, які виникають у їхньому житті. Адже всі учасниці національного відбору не лише красиві, але й успішні, реалізовані жінки, кожна із власною історією успіхів та падінь. Усі вони переможниці: матері чотирьох дітей, власниці благодійних фондів, організаторки допомоги нужденним, засновувачі власних бізнесів, хтось із них втратив, докорінно змінив і побудував нову успішну кар’єру, хтось переміг рак, хтось поборов недугу своєї дитини, а хтось вчиться з нею жити і радіти життю.

Працюють наші фіналістки у найрізноманітніших сферах: фінансах та нерухомості, маркетингу та ритейлу, медицині та фармації; в індустрії краси, туристичній та дизайнерській царинах; займаються інвестиціями та підприємництвом, перекладацькою та викладацькою роботами.

У всіх наших жінок великий життєвий досвід, вони переборювали різні труднощі, долали перешкоди, і попри все йшли до своєї мети, залишаючись вдячними, щасливими, добрими, ніжними та чуйними. Ми пишаємося кожною з них! І щиро переконані, що всі наші жінки гідні вшанування!

  • Ведучі вечора: харизматичний Леонід Мартинчик та вишукана Дар’я Трегубова
  • Дрес Код: Black Tie

Анна МОНЧУК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.