Сьогодні на закритті Країни Мрій виступить Олег Скрипка та НАОНІ-оркестра

252
Сьогодні на закритті Країни Мрій виступить Олег Скрипка та НАОНІ-оркестра

Сьогодні відбудуться завершальні події етнофестивалю «Країна Мрій» у Львові: його закриватимуть своїми виступами Олег Скрипка та НАОНІ-оркестра.

Крім Олега Скрипки та Національного академічного оркестру народних інструментів України, 9 січня на фестивалі виступатимуть Юрій Йосифович та СЕРЦЕ. НОВА АВТЕНТИКА, а також дитячий народний гурт «Орелі» з колядою та різдвяним обрядом «водіння Кози».

Також на Країні Мрій гості можуть відвідати майстер-класи, поринути у ярмаркове розмаїття автентичних виробів, вертепів, мистецьких майстерень та смачної етнічної кухні.

Олег Скрипка
Олег Скрипка

Діятиме фабрика іграшок, де відвідувачі захоплено спостерігають за процесом роботи склодува, дізнаються про нюанси роботи художника, беруть участь у розписі скляних заготовок, які виготовили на їхніх очах та забирають додому ексклюзивну авторську іграшку, у виготовленні якої брали безпосередню участь.

Нагадаємо, вхід на територію фестивалю «Країна Мрій», який діє у Ennio Event Square (вулиця Джерельна, 22), вільний з 15 год. Концертна програма стартує о 18:00.

Квитки на концерти та повна програма за посиланням:
https://karabas.com/ua/tours/zymova-krayina-mrij-tour

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.