Сьогодні в Україні прощатимуться з Наталією Космолінською

0
259
Наталя Космолінська
Наталя Космолінська

В середу, 14 cерпня 2019 року, у Львові після тривалої боротьби з онкологією померла журналістка та мистецтвознавиця Наталія Космолінська. Про це на її сторінці у Фейсбук повідомила донька Марія Космолінська.

Заступник директора Львівського Палацу Мистецтв Наталка Космолінська
Заступник директора Львівського Палацу Мистецтв Наталка Космолінська

«16 серпня о 14:00 відбудеться прощання з Natalja Kosmolinska у м. Києві в крематорії по вул. Байковій, 16 (це на території Байкового кладовища). Усі хто хочуть попрощатись, приїжджайте на 14:00 одразу туди. Основна церемонія і прощання відбудуться у Львові, скорше за все наступних вихідних», – повідомила Марія Космолінська.

Наталка Космолінська
Наталка Космолінська

Довідка. Наталія Космолінська – критик та історик мистецтва. Навчалася у Київській академії мистецтв і архітектури, на факультеті історії і теорії образотворчого мистецтва (1988-1994). Закінчила Київський інститут культури, бібліотечний факультет (1982-1986). Редакторка мистецької сторінки Інтернет-порталу «Zbruc». У минулому – заступниця директора з виставкової роботи Львівського Палацу Мистецтв, головна редакторка журналу «Real Home» (Львів) та редакторка мистецьких програм Львівського обласного радіо.

Наталка РАДИКОВА

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.