Софія Сулій запрошує на благодійний проєкт EX-VOTO

968
Софія Сулій запрошує на благодійний проєкт EX-VOTO

У вівторок, 29 серпня 2023 року, у День пам’яті захисників України в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська 7) Софія Сулій відкриє свій інтерактивний благодійний проєкт EX-VOTO.

EX-VOTO, або вотивні предмети. Це різні цінні речі, котрі віруючі приносять в дар, пожертву Богу, Вищим силам, Життю.  Наміренням такої пожертви може бути, прохання про зцілення, захист, або подяка за порятунок чи  відповідь на молитви. Зазвичай вотиви – це таблички з зображенням людей, різних частин тіла, тварин які потребують такого захисту чи зцілення.

Софія Сулій
Софія Сулій

Кожен відвідувач проекту буде запрошений придбати вотивний предмет створений Софією, та самостійно розмістити його на полотні жертвувань, там де підкаже йому серце.

Пожертви зібрані протягом цих 4 тижнів будуть спрямовані волонтерці Анні Вдовиковській, котра дбає про майбутнє, забезпечуючи наших воїнів зв’язком та закриваючи різноманітну кількість їх нагальних потреб.

Софія – відома ілюстраторка зі Львова. Одна з її останніх робіт – комікс про борщ, “Історія українського борщу” видавництва “Видавництво”, що набув великої популярності.

Софія Сулій. Садок вишневий коло хати
Софія Сулій. Садок вишневий коло хати

З перших днів Софія створювала рефлективні ілюстрації про війну і потрапила в топ найкращих ілюстрацій, зокрема її відзначив Ukrainer в своїй самій першій підбірці “Реакція українських митців на війну, яку почала РФ”.

Софія співпрацювала з багатьма закордонними організаціями, зокрема з  ЄС в контексті інформування, давала коментарі іноземним медіа, адже вільно володіє англійською. Також Софія активно співпрацює з волонтерами і сьогодні вона має бажання допомогти  нашим захисникам через мистецько-соціальний проєкт.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.