Скульптурний дворик або музей під відкритим небом

1704
Скульптурний дворик, або музей під відкритим небом

Тут легко можна зустріти Рєпіна і Блока, Чайковського і Шашкевича, а Леся Українка та Іван Франко тут не одні – їх кілька. І це не палата для “обдарованих” в будинку на добре відомій вулиці Кульпарківській у Львові. Це унікальний дворик біля головного входу у Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша.

Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша
Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша

Вже більше ста років студенти-скульптори вчаться в цих стінах і за весь час створили багато цікавих скульптур та композицій.  Найкращі з робіт зайняли свої місця на будинках, в парках та скверах, частина опинилася в музеї коледжу, доля ще якоїсь частини скульптур невідома.

Скульптурний дворик львівського коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша
Скульптурний дворик Львівського коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша

Але залишилась ще якась частина робіт, які було вирішено розмістити поруч з головним входом до коледжу в маленькому дворику. Кому прийшла така ідея, наразі достеменно невідомо, але ось уже багато десятиліть  у маленькому дворику збираються студентські скульптури.

Нам цей дворик видався цікавим і ми зробили кілька фото, щоб поділитися з вами. Правда, цікавить нас ще одне питання – що подумають археологи майбутнього років через тисячу, розкопавши цей дворик?

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.