Незвична виставка, або шовкові шедеври Лесі Квик (відео)

482
Незвична виставка, або шовкові шедеври Лесі Квик

Йдучи на відкриття виставки живопису зазвичай очікуєш побачити мистецькі полотна в обрамлені дорогих рам, що чинно творять гармонію простору виставкової зали, чи хаотичний перформанс неординарної мистецької думки в творчому безладі авторського бачення. Але аж ніяк не очікуєш, що експозицію виставки доведеться буквально “розшукувати”. Адже твори чекають на вас всюди – на мольберті, у вигляді скатертин на столі чи бюро, яскравою плямою на фортепіано чи загадковими стягами на стінах музичної зали.

Власне так виглядає виставка художнього розпису шовку львівської художниці Лесі Квик «Між доброднями супервечори», що відкрилася вчора, 7 липня 2017 року,  в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької.

На виставці представлено близько десятка хустин з натурального шовку, на які Леся Квик нанесла різноманітні візерунки спеціальною фарбою. Художниця зізнається, що деякі свої роботи зі шовку сама полюбляє носити, адже ці експонати мають не лише художнє, але й прикладне значення.

Леся Квик
Леся Квик

«Всі, хто мене люблять, знають мою графіку, а тут вирішила представити інші роботи. У мене була можливість малювати по шовку, і я скористалась нагодою та створила такі хустки, – зазначила Леся Квик. – Малювати по шовку дуже просто. Кожна людина, яка має терпець і гроші, може купити усе для того. Але головне не бути занадто впевненим і мати терпіння. Адже один неправильний рух – вжик – і все тече. А головне, не потрібно забувати вчасно зупинитися з кольорами, бо вийдуть дитячі хустки”.

Відкриття витавки львівської художниці Лесі Квик «Між доброднями супервечори»
Відкриття витавки львівської художниці Лесі Квик «Між доброднями супервечори»

Роботи Лесі Квик такі ж самобутні, як і сама авторка. Вона живе як малює, і малює як живе, роздаровуючи у своїх творах позитивну енергетику добра і любові. Бо таке в художниці рідкісне вміння бачити позитив у всьому, що її оточує – природі, людях, речах. Найбільше вона цінує щирість і справжність – як у мистецтві, так і в людях.

Леся Квик крім того, що пише картини – живописні, графічні, – і експонує їх час від часу на різних виставках, також займається графічним дизайном книжок. За графічне оформлення книги художниця вже двічі отримувала гран-прі на Форумі видавців у Львові.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.