Шостий Міжнародний фестиваль тату-мистецтва TATTOO FEST 2015 в фотографіях

1255

9-11 жовтня у культурно-мистецькькому центрі “Львівський Палац мистецтв” (вул. Коперника, 17) Студія художнього татуювання «LINK» за підтримки Міжнародної Асоціації Тату і Пірсингу проводить Шостий триденний Міжнародний фестиваль художнього татуювання TATTOO FEST.

Цього року фестиваль TATTOO FEST пропонує учасникам та відвідувачам нестандартну шоу-програму, нові обличчями в світі тату, неповторні роботи майстрів, які будуть номінуватися в конкурсах з цінними призами, а також інтерактивні шоу байкерів, виступи прогресивних музичних команд і безліч інших сюрпризів.

Такі фестивалі вже більше 10 років проводяться по всій Україні. Де змагаються у своєму вмінні сотні майстрів, збираються тисячі любителів і шанувальників цього мистецтва, а також проходить виставка-продаж обладнання для художнього татуювання та пірсингу, як вітчизняних, так і зарубіжних фірм виробників.

В Україні ця культура набирає обертів, і має величезну кількість шанувальників, число їх постійно збільшується. Фестиваль TATTOO FEST – це масштабний захід в тату – культурі України, це грандіозний фестиваль для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату – мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання.

Ористарх БАНДРУК

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.