Шостий Міжнародний фестиваль тату-мистецтва TATTOO FEST 2015 в фотографіях

1485

9-11 жовтня у культурно-мистецькькому центрі “Львівський Палац мистецтв” (вул. Коперника, 17) Студія художнього татуювання «LINK» за підтримки Міжнародної Асоціації Тату і Пірсингу проводить Шостий триденний Міжнародний фестиваль художнього татуювання TATTOO FEST.

Цього року фестиваль TATTOO FEST пропонує учасникам та відвідувачам нестандартну шоу-програму, нові обличчями в світі тату, неповторні роботи майстрів, які будуть номінуватися в конкурсах з цінними призами, а також інтерактивні шоу байкерів, виступи прогресивних музичних команд і безліч інших сюрпризів.

Такі фестивалі вже більше 10 років проводяться по всій Україні. Де змагаються у своєму вмінні сотні майстрів, збираються тисячі любителів і шанувальників цього мистецтва, а також проходить виставка-продаж обладнання для художнього татуювання та пірсингу, як вітчизняних, так і зарубіжних фірм виробників.

В Україні ця культура набирає обертів, і має величезну кількість шанувальників, число їх постійно збільшується. Фестиваль TATTOO FEST – це масштабний захід в тату – культурі України, це грандіозний фестиваль для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату – мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.