ShockolaD і Дана Винницька запрошують на ювілейний концерт (відео)

0
71
ShockolaD і Дана Винницька запрошують на ювілейний концерт

Вже зовсім скоро,16 листопада 2019 року, о 19.00 у Львівській Національній філармонії ( вулиця Чайковського, 7) проект ShockolaD і Дана Винницька зберуться разом, щоб відсвяткувати 15-річний ювілей гурту.

ShockolaD – це відомі джазові музиканти в Україні та за кордоном Ігор Гнидин, Анастасія Літвінюк (основний склад) і яскравий бас-гітарист Андрій Кохан. Саме на цьому концерті музиканти заграють найкращі композиції з різних  альбомів з першою рідною вокалісткою, співзасновницею проекту, мегапопулярною в музичних творчих колах Польщі, Європи та світу –  Даною Винницькою. А супроводжувати їх буде струнний камерний оркестр.

Ігор Гнидин
Ігор Гнидин

Правдивий український етноджаз, ювелірні імпровізації від майстрів українського джазу – це все фірмовий стиль гурту Shockolad.

Дана Винницька
Дана Винницька

“Співпраця з Shockolad викликає у мене теплі відчуття. Це щось схоже,як після довгих мандрів поверташся додому. З Shockolad-u розпочалася моя кар’єра як джазово-етнічної співачки. В якийсь момент наші дороги розійшлися, кожен активно творив інші музичні гурти і проекти. Але ми весь час підтримували звязок як друзі і як музиканти неодноразово зустрічалася на сцені на різних концертах. Та цей концерт є особливим, бо ми зіграємо музику з різних етапів життя гурту Shockolad. Це буде така собі ретроспектива творчості за 15 років. Так, цього року група Shockolad святкує своє 15-річчя. За цей час ми багато чого пережили, побували в різних закутках світу, пограли з різними музикантами і можемо по-новому подивитися на музику, яку творили весь цей час. Взагалі джаз – це музика свободи. У ній є все, щоб себе почувати щасливим – глибинне входження в таємниці музики, творення тут і зараз. Імпровізація робить кожного з виконавців композитора, драйв та енергія для відзеркалення сучасного швидкого і складного світу, лірика і меланхолійнічть балад як смуток за втраченим”, – каже співачка Дана Винницька.

Напередодні концерту у Львові співачка зізналася, що львівська публіка є для неї особливою.

Анастасія Литвинюк
Анастасія Литвинюк

У Львові виступаю не дуже часто,  тому встигаю засумувати за львівською публікою і теж даю їй час відчути подібне. Виступи у Львові для мене є великим пережиттям, бо хочеться заграти найкраще як тільки можу, бо це для рідних людей.

Основні мотиви українського фольклору аранжовані Ігорем Гнидиним та Анастасією Литвинюк. Аранжування для оркестру написане Даною Винницькою і Михайлом Олійником. Це буде незабутній осінній джазовий вечір.Подбайте про квитки завчасу у касі філармонії (235 89 46) та онлайн.

Ольга МАСИМ’ЯК

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.