ShockolaD і Дана Винницька запрошують на ювілейний концерт (відео)

631
ShockolaD і Дана Винницька запрошують на ювілейний концерт

Вже зовсім скоро,16 листопада 2019 року, о 19.00 у Львівській Національній філармонії ( вулиця Чайковського, 7) проект ShockolaD і Дана Винницька зберуться разом, щоб відсвяткувати 15-річний ювілей гурту.

ShockolaD – це відомі джазові музиканти в Україні та за кордоном Ігор Гнидин, Анастасія Літвінюк (основний склад) і яскравий бас-гітарист Андрій Кохан. Саме на цьому концерті музиканти заграють найкращі композиції з різних  альбомів з першою рідною вокалісткою, співзасновницею проекту, мегапопулярною в музичних творчих колах Польщі, Європи та світу –  Даною Винницькою. А супроводжувати їх буде струнний камерний оркестр.

Ігор Гнидин
Ігор Гнидин

Правдивий український етноджаз, ювелірні імпровізації від майстрів українського джазу – це все фірмовий стиль гурту Shockolad.

Дана Винницька
Дана Винницька

“Співпраця з Shockolad викликає у мене теплі відчуття. Це щось схоже,як після довгих мандрів поверташся додому. З Shockolad-u розпочалася моя кар’єра як джазово-етнічної співачки. В якийсь момент наші дороги розійшлися, кожен активно творив інші музичні гурти і проекти. Але ми весь час підтримували звязок як друзі і як музиканти неодноразово зустрічалася на сцені на різних концертах. Та цей концерт є особливим, бо ми зіграємо музику з різних етапів життя гурту Shockolad. Це буде така собі ретроспектива творчості за 15 років. Так, цього року група Shockolad святкує своє 15-річчя. За цей час ми багато чого пережили, побували в різних закутках світу, пограли з різними музикантами і можемо по-новому подивитися на музику, яку творили весь цей час. Взагалі джаз – це музика свободи. У ній є все, щоб себе почувати щасливим – глибинне входження в таємниці музики, творення тут і зараз. Імпровізація робить кожного з виконавців композитора, драйв та енергія для відзеркалення сучасного швидкого і складного світу, лірика і меланхолійнічть балад як смуток за втраченим”, – каже співачка Дана Винницька.

Напередодні концерту у Львові співачка зізналася, що львівська публіка є для неї особливою.

Анастасія Литвинюк
Анастасія Литвинюк

У Львові виступаю не дуже часто,  тому встигаю засумувати за львівською публікою і теж даю їй час відчути подібне. Виступи у Львові для мене є великим пережиттям, бо хочеться заграти найкраще як тільки можу, бо це для рідних людей.

Основні мотиви українського фольклору аранжовані Ігорем Гнидиним та Анастасією Литвинюк. Аранжування для оркестру написане Даною Винницькою і Михайлом Олійником. Це буде незабутній осінній джазовий вечір.Подбайте про квитки завчасу у касі філармонії (235 89 46) та онлайн.

Ольга МАСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.