Сергій Савченко та Каміла Беднарська представлять проект „Як компенсація нам, проте, залишається кохання”

374
Сергій Савченко та Каміла Беднарська представлять проект „Як компенсація нам, проте, залишається кохання”

Вже завтра, 25 вересня 2020 року, в Savchenko Gallery в Гданську та паралельно у той самий час у галереї «Зелена Канапа» (вул. Вірменська, 7) відбудеться новий візуальний діалог та спеціальний проєкт Каміли Беднарської та Сергія Савченка: «Як компенсація нам, проте, залишається кохання…”

Назва проєкту – парафраз цитати французького письменника Мішеля Уельбека з роману «Елементарні частинки» . Художники продовжують досліджувати і розвивати тематику, над котpою працювали у своїх попередніх спільних проектах ( Київ-2017 , Новиця 2015).

Це тема інтимної сутності людини , її особливий спосіб співіснування у агресивному світі гіперактивного Еґо, надпрогресивних цінностей та на цьому тлі зростаючої суспільної фрустрації.

Участь Каміли Беднарської – супер-талановитої художниці з Жешова в нашій галереї, безперечно, особлива подія, з статусом міжнародної виставки і прецендентом культурного обміну такого рідкісного в цей час закритих кордонів.

Окрім живопису та відео Сергія Савченка, Каміла представить свій оригінальний колаж з артефактів зібраних під час арт резиденції.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.