Сергій Савченко та Каміла Беднарська представлять проект „Як компенсація нам, проте, залишається кохання”

0
54
Сергій Савченко та Каміла Беднарська представлять проект „Як компенсація нам, проте, залишається кохання”

Вже завтра, 25 вересня 2020 року, в Savchenko Gallery в Гданську та паралельно у той самий час у галереї «Зелена Канапа» (вул. Вірменська, 7) відбудеться новий візуальний діалог та спеціальний проєкт Каміли Беднарської та Сергія Савченка: «Як компенсація нам, проте, залишається кохання…”

Назва проєкту – парафраз цитати французького письменника Мішеля Уельбека з роману «Елементарні частинки» . Художники продовжують досліджувати і розвивати тематику, над котpою працювали у своїх попередніх спільних проектах ( Київ-2017 , Новиця 2015).

Це тема інтимної сутності людини , її особливий спосіб співіснування у агресивному світі гіперактивного Еґо, надпрогресивних цінностей та на цьому тлі зростаючої суспільної фрустрації.

Участь Каміли Беднарської – супер-талановитої художниці з Жешова в нашій галереї, безперечно, особлива подія, з статусом міжнародної виставки і прецендентом культурного обміну такого рідкісного в цей час закритих кордонів.

Окрім живопису та відео Сергія Савченка, Каміла представить свій оригінальний колаж з артефактів зібраних під час арт резиденції.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.