Семеро чарівників у Львові анімують героїв книжок (відео)

224
Пісочна анімація
Пісочна анімація

В суботу, 18 вересня 2021 року,  о 15.00 та 16.00 в рамках «Форуму видавців» у Львівській обласній  бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука відбудуться виступи команди юних пісочних художників — дітей з центру пісочного мистецтва «MS-art» (м. Вінниця).

Під час презентації книг харківського видавництва «АССА»  художники оживлять героїв серії «Коти-вояки»  (авторка Ерін Гантер), книг «Ютуб моєї Ба» (авторка Юлія Баткіліна) та «Три дня з життя Єви» (авторка Анна Григорович).

Пісочна анімація
Пісочна анімація

Загалом в пісочній магії візьмуть участь семеро чарівників, кожен з них майстерно володіє піском та чарівними паличками, їх вони використовують у малюванні.  На початку літа вони розпочали підготовку, прочитали книги, обдумали як можна зацікавити однолітків до читання за допомогою пісочної анімації.

Незважаючи на юний вік митці вже є неодноразовими рекордсменами України з пісочного малюнку на швидкість та унікальність масових заходів, а також призерами міжнародних конкурсів талантів у Польщі, Болгарії, Угорщині, Словаччині, Німеччині, Франції, Греції, Австрії та США.

Тетяна ЛЕВЧЕНКО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.