Щорічний різдвяний проект Уляни Горбачевської «Мозаїка» запрошує поціновувачів (відео)

0
256
Щорічний різдвяний проект Уляни Горбачевської «Мозаїка» запрошує поціновувачів

В рамках щорічного різдвяного проекту Уляни Горбачевської «Мозаїка» 15 Січня о 20.00 в гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла (вул.Театральна 11) відбудеться концерт «Музика Віри і Надії» за участі зірок європейського фріджазу!

З цієї нагоди учасники проекту зустрілися з представниками медіа. На запитання з журналістів відповідали: Уляна Горбачевська – голос (Україна), Петрас Вішняускас- саксофон (Литва), Клаус Кугель – перкусії (Німеччина), Крістіан Рамонд – контрабас (Німеччина), Домінік Вішняускас -труба. флюгельгорн (Литва), Остап Сливинський – голос (Україна).

Також разом з зірками у проекті «Мозаїка» співатимуть діти, учасники зимової щорічної студії автентичного співу від проекту «Мозаїка»:Уляна Бондарець, Меланія, Лука і Ярина Олещуки, Ярина Терлецька, Ярина Здирко, Марічка Вербяна, Ярина Олещук.

На концерті в імпровізаціях звучатимуть давні духовні наспіви, автентичні коляди, щедрівки, вінчування, архаїчні тексти Різдва.

«Тема Різдва– багата на образи і асоціації, тож може органічно об’єднувати в собі дуже різне: від суворо-аскетичних духовних наспівів до джазових мотивів. Тут є місце і сакрально-драматичному, і народно-карнавальному. Духовні наспіви, коляди, вінчування, тексти, музичні теми – це неначе шматочки кольорової смальти, з яких ми будемо складати мозаїку Різдва. Попри підготований матеріал і вибудовану внутрішню структуру цілого, музика в великий мірі буде творитись тут і зараз – інтуїтивно, імпровізаційно. І це є можливим завдяки унікальній чутливості і віртуозності всіх виконавців. Це продукт співтворення.” – розповідає Уляна Горбачевська.

До речі, потрапити на концерт можна абсолютно безкоштовно.  То ж не пропустіть нагоду, бо наступної доведеться чекати цілий рік.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.