Щорічний різдвяний проект Уляни Горбачевської «Мозаїка» запрошує поціновувачів (відео)

477
Щорічний різдвяний проект Уляни Горбачевської «Мозаїка» запрошує поціновувачів

В рамках щорічного різдвяного проекту Уляни Горбачевської «Мозаїка» 15 Січня о 20.00 в гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла (вул.Театральна 11) відбудеться концерт «Музика Віри і Надії» за участі зірок європейського фріджазу!

З цієї нагоди учасники проекту зустрілися з представниками медіа. На запитання з журналістів відповідали: Уляна Горбачевська – голос (Україна), Петрас Вішняускас- саксофон (Литва), Клаус Кугель – перкусії (Німеччина), Крістіан Рамонд – контрабас (Німеччина), Домінік Вішняускас -труба. флюгельгорн (Литва), Остап Сливинський – голос (Україна).

Також разом з зірками у проекті «Мозаїка» співатимуть діти, учасники зимової щорічної студії автентичного співу від проекту «Мозаїка»:Уляна Бондарець, Меланія, Лука і Ярина Олещуки, Ярина Терлецька, Ярина Здирко, Марічка Вербяна, Ярина Олещук.

На концерті в імпровізаціях звучатимуть давні духовні наспіви, автентичні коляди, щедрівки, вінчування, архаїчні тексти Різдва.

«Тема Різдва– багата на образи і асоціації, тож може органічно об’єднувати в собі дуже різне: від суворо-аскетичних духовних наспівів до джазових мотивів. Тут є місце і сакрально-драматичному, і народно-карнавальному. Духовні наспіви, коляди, вінчування, тексти, музичні теми – це неначе шматочки кольорової смальти, з яких ми будемо складати мозаїку Різдва. Попри підготований матеріал і вибудовану внутрішню структуру цілого, музика в великий мірі буде творитись тут і зараз – інтуїтивно, імпровізаційно. І це є можливим завдяки унікальній чутливості і віртуозності всіх виконавців. Це продукт співтворення.” – розповідає Уляна Горбачевська.

До речі, потрапити на концерт можна абсолютно безкоштовно.  То ж не пропустіть нагоду, бо наступної доведеться чекати цілий рік.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.