Що можна побачити з Львівської Ратуші?

1670
Що можна побачити з Львівської Ратуші?

Побачити Львів з висоти пташиного польоту повинен кожен львів’янин хоча б один раз в житті. І кожен гість нашого міста мріє про це від народження (просто не завжди про це знає). Саме з вежі Львівської Ратуші, яка має висоту 65 метрів, відкривається чудова панорама центру нашого міста.

Що саме можна побачити з оглядового майданчика Львівської ратуші? Умовно панораму можна розділити на кілька частин – це ближній і дальній центр та за чотирма сторонами будівлі.

З однієї сторони можна побачити такі пам’ятки, як Храм святих Ольги та Єлизавети, пам’ятник Міцкевичу та пам’ятник Шевченкові, Латинський кафедральний собор, церква Павла і Петра, Музей етнографії та промислу, Архикатедральний собор Святого Юра.

З іншої сторони можна знайти на панорамі позначки із Музеєм скульптури Пінзеля, Церквою Андрія та каплицею Боїмів.

Також з Ратуші можна побачити Головне пожежне управління, Високий замок, Церква блаженного Климентія Шептицького (Костел Казимира) та палац римо-католицьких священиків.

І нарешті на четвертій стороні – Національний музей Шептицького, Оперний театр, Преображенська церква, Церква всіх святих, Вірменський кафедральний собор та Церква Успіння Пресвятої Борогодиці.

І вже коли ви досхочу надивились на чудові краєвиди Львова з Львівської Ратуші і, здавалося б нічого вас уже не зможе здивувати, зробіть над собою зусилля і підніміться на оглядовий майданчик храму Свв.Ольги і Єлизавети. Ця будівля була найвищою спорудою довоєнного Львова і досі панорама звідси сміливо вважається однією з найрозкішніший у Львові.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.