Самопрезентація, яка приносить гроші, або корисна зустріч з Людмилою Калабухою

2601
Самопрезентація, яка приносить гроші, або корисна зустріч з Людмилою Калабухою

“Як правильно презентувати себе, свої вміння, послуги, вартість своєї роботи? Зовсім не вмію шукати клієнтів і втомилася вічно волонтерити! Я маю кілька дипломів та сертифікатів, про мою роботу найкращі відгуки, та зажди отримую мінімум коштів, інколи просто ледь звожу кінці з кінцями! Допоможіть!”.

– Такими листами просто завалена моя пошта!  Доповідаю на цю тему мене на міжнародних форумах і конференціях – розказує Людмила Калабуха, бізнес-тренер, перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті http://www.kalabukha.com.ua/, експерт з переговорів українських ЗМІ.

Людмила Калабуха - перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті.
Людмила Калабуха – перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті.

І що цікаво, чим фаховіша людина у своїй справі, тим менше вона приділяє увагу такому важливому вмінню як самопрезентація. А той, хто вміє і знає в 100 разів менше, проте грамотно піариться, має гроші, клієнтів і визнання! І де справедливість?

Нас же вчили: не треба хвалитися! Люди самі все побачать і оцінять! Друзі! Це далеко не так!

Потрібно вміти розказати про себе, щоб всі захотіли стати вашими клієнтами, показати людям свою цінність, розказати про ваші нагороди і результати!

Людмила Калабуха - довсід роботи в продажах 23 роки.
Людмила Калабуха – досвід роботи в продажах 23 роки.

Тому, 21 лютого 2017року, у вівторок, цього можна буде навчитися у Львові безкоштовно! Психологічна служба ЛНУ ім. І. Франка запросила Людмилу Калабуху як успішну бізнес-леді, експерта з продажів, випускницю факультету Психології поділитися досвідом із колегами, як перетворювати на гроші свої знання.

Про що мова?

 • як транслювати людям свою експертність онлайн і офлайн,
 • як використовувати безліч шансів створити враження професіонала,
 • як стати для оточуючих людиною, з якої всі захочуть мати справу!

Ви отримаєте:

 • створену та прописану власну історію, яка вас добре “продасть”,
 • відповіді від експерта на ваші запитання,
 • дієві техніки – що, коли і як робити, щоб це приносило гроші і піар!
Завжди повні зали, користь і позитив.
Завжди повні зали, користь і позитив.

А щоб ви мали результат ще до зустрічі 21 лютого, ось вам топ-3 порад від Людмили Калабухи, як це робити грамотно!

 1. Чітко сформулюйте все, що ви робите, які послуги надаєте

Випишіть все на аркуш А4. Не треба людей питати:

 • а що ви хочете?
 • а що вам треба?

Зразу озвучте їм, що ви вмієте, і в чому можете їм допомогти. Люди хочуть мати справу з експертами, які чітко знають, як це зробити. І дублюйте зразу все своє спілкування письмово. Переговорили – відзразу відішліть людям на емейл всі ваші домовленості. Тоді не буде ніяких непорозумінь, що кожна зі сторін мала на увазі зовсім інше.

 1. Чітко визначіть ціни на кожну зі своїх послуг

Розмова в стилі “А скільки дасте?” або “ Ну, це залежить від того, як піде…” – це не позиція експерта. А ще краще розпишіть свої послуги по 3-х пакетах: одноразова консультація, кількаразова послуга, термінова робота. І на кожний з них чітко визначіть ціни. Це працює в будь-якому бізнесі від прибирання в офісах до бізнес-консультування.

 1. Приведіть в порядок свої профілі в соцмережах

Якщо там лише безглузді відео, як хтось впав обличчям в торт, няшні котики і пости в стилі “життя до мене несправедливе: чоловік – падлюка, діти – нероби, а клієнти знову не заплатили грошей”? Не дивуйтеся, що ви немодний і непопулярний фахівець. Хто ж буде мати справу з людиною, яка публічно транслює, що вона невдаха?

Поставте нормальне фото, на якому вас видно, підпишіться своїм ім’ям та прізвищем (а не “Катєнька Прекрасна” чи “Ромчик Чоткий”). Використовуйте такий потужний канал для залучення клієнтів, як соцмережі грамотно і професійно.

Хочете дізнатися ще десятки інструментів, як правильно без копійки грошей розказати про себе так, щоб до вас завжди стояли черги бажаючих скористатися вашими послугами і придбати ваші товари?

Людмила Калабуха - майстер самопрезентації, яка приносить гроші!
Людмила Калабуха – майстер самопрезентації, яка приносить гроші!

Приходьте  21 лютого (вівторок) у Львові на вул. Університецьку 1 у головний корпус ЛНУ ім. І. Франка в аудиторію 311 (3 поверх) на 18.00.

Чудово, що такий корисний захід можуть відвідати не лише студенти-психологи, викладачі, практичні психологи, можуть прийти всі, кому це потрібно!

Та передайте своїм друзям, що вони були вам вдячні за запрошення до визнаного експерта з продажів та переговорів! Отже, до зустрічі на майстер-класі “Самопрезентація, яка приносить гроші”, реєстрація тут  https://www.facebook.com/events/1815030138760567/.

Леся КІЧУРА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.