Сьогодні у Львові запрацює перший в Україні авто-кінотеатр на даху

4366
Авто-кінотеатр на даху
Авто-кінотеатр на даху

Сьогодні, 13 травня 2020 року, у Львові, на території ТВК «Південний», розпочинає свою роботу перший в Україні авто-кінотеатр на даху. Унікальний кінотеатр буде розташований просто неба на найвищому рівні автомобільного паркінгу. Щодня відбуватиметься по три кіносеанси. Ціна квитка для одного авто – 200 грн., незалежно від сеансу, ряду чи місця.

– Ідея авто-кінотеатру виникла ще на початку впровадження карантину, – розповідає співорганізатор і керівник авто-кінотеатру на даху у Львові Ярослав Микитин. – Але організацію такого виду дозвілля в Україні не дозволили. Хоча у країнах Європи аналогічні кінотеатри запрацювали від самого початку пандемії. Утім, оскільки з 11 травня пом’якшили умови карантину, то така форма перегляду кінофільмів тепер відповідає епідеміологічним вимогам.

Авто-кінотеатр працюватиме щоденно. Кожного дня відбуватиметься по три сеанси, перший з яких о 17:00 призначений для відвідування сім’ями з дітьми, відтак у репертуарі будуть мультфільми або сімейні фільми. Наступні два сеанси – о 19:30 та 22:30, це вже будуть блокбастери, фільми різних жанрів.

Авто-кінотеатр на даху
Авто-кінотеатр на даху

– Встановлення великого світлодіодного екрану розміром 10 на 5 метрів дає нам можливість транслювати фільми ще вдень, тож ми вирішили запровадити сеанс і о 17:00 для наймолодших відвідувачів кінотеатру, яким у часі карантину також бракує розваг та зміни обстановки, – додає Ярослав Микитин.

 Правила поведінки при відвідуванні авто-кінотеатру на даху:

  1. Квиток можна придбати виключно онлайн на сайті нашого партнера Gastroli.ua. При купівлі квитка обов’язково зверніть увагу на схему розміщення автомобілів (залежно від типу кузова). Ціна квитка вказана за 1 автомобіль, тобто за відповідне паркомісце, яке ви обираєте на схемі.
  2. Пред’явити квиток на в’їзді для безконтактного сканування з телефону або іншого пристрою.
  3. Дотримуватись швидкісного обмеження на території авто-кінотеатру, а саме – 5 км/год.
  4. В одному автомобілі може знаходитись стільки людей, скільки передбачено посадкових місць.
  5. Виходити з авто до, під час чи після сеансу ЗАБОРОНЕНО!
  6. Після того, як зайняли своє місце, згідно із придбаним квитком, потрібно вимкнути двигун та фари і налаштувати радіоприймач на відповідну хвилю.
  7. Голосний звук, який заважатиме іншим відвідувачам кінотеатру, заборонений.
  8. Фото та відеозйомка під час перегляду фільму заборонені.
  9. Смітити на території авто-кінотеатру заборонено.
  10. Використання лазерних указок заборонено.

Відвідувачі, які порушуватимуть встановлений порядок і не виконуватимуть вимоги офіційних осіб заходу та служби безпеки організатора, будуть змушені покинути захід без відшкодування вартості квитка.

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.