Розритий Львів. Ремонт на площі Митній

1092

Попередній кошторис на реконструкцію площі Митної становить близько 6 млн грн. На сьогодні з них виділено 800 тисяч грн. Це кошти Личаківської райадміністрації, за які вона почала реалізовувати частини проекту, які не підлягають тендерній політиці.

За словами головного архітектора міста Юліана Чаплінського, реконструкція площі передбачає її пониження, заміну верхнього покриття та усіх комунікацій, оновлення фонтану, влаштування вуличних меблів та висадку нових зелених насаджень. «Проект планується розбити на два етапи. Цьогоріч є намір здійснити висадку зелені, ремонт мереж і зміну ландшафтних форм, наступного ж – замостити площу, додати освітлення й фонтан. Тобто, фактично наступного року в теплий сезон ми це все повинні завершити», – зазначив Юліан Чаплінський.

На площі планують облаштувати так званий «сухий» фонтан – фонтан без чаші. Схожий мають намір зробити й біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломї Крушельникої.

Головний архітектор підкреслив: «Європа відійшла від фонтанів із чашами, здебільшого, з двох причин: тому що там назбирується дуже багато бруду, а також тому, що з чаші фонтану йдуть величезні випаровування – близько 20% у спекотний день. Тому є ідея зробити фонтан в один рівень із гранітним замощенням».

Розпочались роботи тут 1 липня. Відтак, упродовж цього місяця «Львівводоканал» прокладатиме нові водопровідні мережі.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.