“Розпрощався стрілець”: Дударик представив третю пісню у межах проєкту “Прийняття” (відео)

288

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» презентувала третю пісню із проєкту “Прийняття” на підтримку Збройних Сил України “Прийняття” – “Розпрощався стрілець”.

Керівник колективу, автор проєкту та диригент Дмитро Кацал наголосив, що пісня «Розпрощався стрілець…» знана і співана, не зникала з поля зору ні на мить, принаймні на заході України, проте і її поцупили мокшани і видавали за пісню червоної армії.

«Дятлов і Кооль – ці мародери підкорегували текст, переклали російською і вуаля – є нова мотиваційна красногвардійська пісня. А ніт. Це наше надбання, наша культура, традиція. А вам, кацапи, дірка від бублика і цього разу», – зазначив Дмитро Кацал.

Дмитро Кацал додав, що стрільцями майстерно адаптовувались народні пісні на «вимогу» часу, як повстанцями, так і нами сьогодні. Пісня «Розпрощався стрілець» – одна із багатьох тому прикладів. А це потягне вже на наступний проєкт.

Над проектом працювали:

  • виконує – Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка – Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик»;
  • соло – Юрій Йосифович, Назар Лозинський;
  • гітара – Олег Ярема;
  • бас-гітара – Денис Тихонов;
  • акордеон – Володимир Заборовський;
  • ритм-секція – Катерина Матвіїв
  • Звукорежисер – Антон Спільник
  • Автор проекту та диригент – заслужений діяч мистецтв України Дмитро Кацал

Як відомо, проєкт «Прийняття» – це твори Тараса Шевченка та пісні, які росіяни вкрали в українців.

Щочетверга о 14:00 на YouTube https://youtube.com/c/DudarykLviv  та у соцмережах https://www.facebook.com/Dudaryk.choir  Дударики презентуватимуть пісні, які поцупили у нашого народу москалі.

Капела ідентифікує співанки, відшукує оригінальний текст, далі твори аранжуються, розучуються (період прийняття тривав приблизно півроку) і презентуються в медіа для широкого загалу і на саркому москалям.

Зібрані під час проекту кошти передадуть Збройним Силам України.

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.