Розкішна виставка в Національній галереї, або благодійний фестиваль казок “KAZ.KAR” стартував

811
Розкішна виставка в Національній галереї, або благодійний фестиваль казок “KAZ.KAR” стартував
Розкішна виставка в Національній галереї, або благодійний фестиваль казок “KAZ.KAR” стартував

Вчора, 10 червня 2016 року, в приміщенні Львівської Національної галереї імені Бориса Григоровича Возницького (вул.Стефаника, 3) відкрилася виставка Міжнародного благодійного фестивалю казок “KAZ.KAR” (kazkovyy karnaval-2016).

На виставці представлено 81 твір, хоча організатори отриали більше 200 художніх робіт. Але, у зв’язку з тим, що галерея просто не може вмістити в себе такої величезної, громіздкої експозиції, то розійшлися з авторами в такий спосіб, що частина експозиції експонуватиметься в межах фестивалю в Національній галереї імені Бориса Григоровича Возницького, а інша частина буде мандрувати галереями Європи в турі наступного року.

Художній керівник та президент Міжнародного благодійного фестивалю казок “Казкар” Андрій Сендецький.
Художній керівник та президент Міжнародного благодійного фестивалю казок “Казкар” Андрій Сендецький.

“Цього року відбувається четверта едиція Міжнародного благодійного фестивалю казок “Казкар” . Фестиваль проводиться раз в три роки — це є трієнале. До оргкомітету цього року увійшов і Львівський обласний благодійний фонд “Торба”, і громадське об’єднання Центр культурно-мистецьких ініціатив. Впродовж пів року люди, які працюють у цих громадських організаціях займалися промоцією та збиранням авторів та казкарів з цілого світу.

Фестивалю цього року склали казки не тільки художники, але і театри, і літератори з України, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Іспанії, Італії, Швеції, Ірану. Мушу зазначити, що Іран — це фантастична пригода, оскільки коштувало оргкомітету неймовірних потуг для того, щоб театр з Ірану прибув цього року в Україну презентувати свою виставу-казку.

Закінчення виставки відбувається в галереї у Львові 30 червня і з липня місяця виставка починає своє турне партнерськими галереями поза межами країни. Тобто виставку прийматиме Галерея в Кракові, Варшаві, Мілані  та інших містах”, – розповів Художній керівник та президент Міжнародного благодійного фестивалю казок “Казкар” Андрій Сендецький на відкритті виставки.

Також президент Міжнародного благодійного фестивалю казок “Казкар” Андрій Сендецький подякував адміністрації Національної галереї за сприяння в організації виставки.

“Мушу подякувати п.Іванці Новаківській, заступнику директора з питань промоції Галереї, за те, що вона з першого вступу до діалогу щодо проведення образотворчої номінації Міжнародного фестивалю казок  відгукнулася охоче до співпраці і дуже багато в чому допомагає, допомагала і залишається з нами в усіх проектах, які ми започатковуємо у Львові”, – сказав зокрема пан Андрій.

Експонуватиметься виставка до 30 червня в приміщенні Львівської Національної галереї імені Бориса Григоровича Возницького (вул.Стефаника, 3), а далі помандрує виставковими залами Європи.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

  1. Світлий, прекрасний, незабутній спогад, який увійшов в історію такими неймовірно великими зусиллями команди справжніх професіоналів, Людей великого серця і прекрасної душі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.