Родинний день наукового дозвілля відбудеться вже цієї неділі

580
Приміщення кінотеатру "Сокіл" (колись "Орлятко") в парку "Горіховий гай" у Львові, фото 2015 року
Приміщення кінотеатру "Сокіл" (колись "Орлятко") в парку "Горіховий гай" у Львові, фото 2015 року

В неділю, 2 вересня 2018 року, з 12:00 до 16:00 в приміщенні Львівського кіноцентру (вул. В.Великого, 14 А (парк Горіховий гай)) пройде родинний день наукового дозвілля SUPER STEAM DAY.

Super S.T.E.A.M. Day — інтерактивний захід для всієї родини, девізом якого стане заклик «Зроби сам!». Тут на відвідувачів чекає справжнє наукове дозвілля і, звісно, багато творчості.

Вересень — дивовижна пора, коли всі діти повертаються до школи. Отже, для дорослих  напрочуд важливо зацікавити дітей наукою ще на початку навчального року. Давайте зробимо це разом 🙂

STEАM-освіта — це нетрадиційна інтеграція предметів, дієвий мікс науки та творчості, інакший спосіб мислення, а також іноваційна система навчання поколінь Y, X, Z. Завдяки STEАM-підходу діти розвивають в собі винахідливість і швидко стають справжніми мейкерами. Саме тому розважальна програма Super S.T.E.A.M. Day складатиметься з декількох тематичних треків — мейкерство, інтелект, творчість — в рамках кожного з них пройдуть лекції від топові спікерів, а також будуть створені інтерактивні арт-об’єкти.

Постер родинного дня наукового дозвілля SUPER STEAM DAY
Постер родинного дня наукового дозвілля SUPER STEAM DAY

Відвідувачів Super S.T.E.A.M. Day чекають захоплюючі майстер-класи, STEAM-заняття, виставка розвиваючих ігор, спортивна естафета, настільні ігри, освітні кінопокази та науковий фан для всієї родини. Захід відбуватиметься у форматі родинних змагань.

В рамках заходу, о 14:00, в кінозалі Львівського кіноцентру відбудеться презентація двох проектів міських освітніх осередків по вул. Наукова.

Організатори Super S.T.E.A.M. Day Day також планують доповнити програму музичними виступами та готують науково-технологічний сюрприз для дітей — запуск ракет!

Організаторами події виступили Простір винахідливих ініціатив STEAM SPACE, ГО “НАУКОВА” та Lviv Film Centre. А потрапити на подію можна абсолютно безкоштовно.

Ярослава ЯКОВЛЄВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.