ROCKOKО презентує перший альбом «Dark & Light» потужним концертом (відео)

640
Концерт гурту ROCKOKО
Концерт гурту ROCKOKО

В  суботу, 7 березня 2020 року,  у Львівській національній філармонії в рамках презентації альбому «Dark & Light», який вийшов на початку лютого, відбудеться концерт гурту ROCKOKО.

Це буде перша можливість почути живе виконання щойно народженого альбому гурту ROCKOKO, повідомляють організатори концерту.

Вчора журналіст “Фотографій старого Львова” зустрівся з учасниками гурту і дізнався більше про гурт, його історію, про перший альбом, про концерт, та про творчі плани.

Концерт гурту ROCKOKО
Концерт гурту ROCKOKО

Ігор Процик, музикант групи ROCKOKО, віолончеліст:

Наша історія почалася в 2012 році, коли ми разом почали музикувати і  зрозуміли, що хочемо чогось більшого ніж просто грати всім відому, заїжджену музику. Хлопці – композитори нашого гурту Михайло Романишин і  Володимир Котляров почали писати власну музику для нас, яку ми почали грати.

Володя Котляров, музикант групи ROCKOKО, віолончеліст:

  • Першою авторською композицією, яка зазвучала в виконанні гурту Рококо став наш твір під назвою «Пам’яті Небесної Сотні», який був написаний під враженням трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Автором композиції був Михайло Романишин і ми навіть зняли на неї перший кліп. І це сподвигло нас до того, що ми стали частіше писати авторську музику і з того часу почали з’являтися композиції, що увійшли до нашого дебютного альбому. Але основна кількість творів була написана протягом останніх трьох років. У 2019 році ми почали нелегкий шлях активного запису альбому та випустили його тепер – в 2020 році.

Михайло Романишин, скрипаль і композитор групи ROCKOKО:

  • Сьогодні ми хочемо розповісти про те, як, нарешті, записали свій перший авторський дебютний альбом «Dark & Light» і про концерт-презентацію цього альбому, який відбудеться 07 березня о 19 год. у Львівській національній філармонії.

Наші авторські композиції за цей, як я його називаю, перший період творчості, виявилися дуже різними в жанровому плані і довший час думали як їх групувати, щоб дати в один альбом. Так виникла ідея, що ми можемо їх умовно поділити на дві частинки: темну – Dark і світлу – Light. Де темні композиції – це важчі жанри: рок, рок-метал, драм енд бейс. А лайт – це більше поп, фанк, танцювальна музика. І такий поділ дозволи нам концептуально зібрати разом  всі твори в альбом».

Альбом складається з двох дисків по шість композицій на кожному, а також між дисками  є невеличка книжечка з картинкою та описом кожної композиції.

Сторінка ілюстрованої книжечки до альбому «Dark & Light»
Сторінка ілюстрованої книжечки до альбому «Dark & Light»

Ігор Процик:

  • Оскільки наша музика інструментальна, то вона потребує лібрето. Тож ми вирішили зробити ілюстровану книжечку, де з одного боку інформація про що композиція, а з другого візуальний ряд, який нам допоміг намалювати наш друг, художник Артем Бондарчук. Це доповнює концепцію кожної композиції

Володя Котляров:

  • Концерт планується в два відділи, щоб розділити «темну» та «світлу» частини альбому. Під час перерви слухачі зможуть переглянути ілюстрації  до кожної з композицій, які є в альбомі. Тобто, між частинами концерту люди потраплять в картинну галерею і зможуть подивитися про що ми граємо нашу інструментальну музику, а також придбати диски.
Сторінка ілюстрованої книжечки до альбому «Dark & Light»
Сторінка ілюстрованої книжечки до альбому «Dark & Light»

Під час концерту ми, окрім того, що будемо грати авторські композиції ми їх розбавимо цікавим інструменталом. Це будуть саунд треки з комп’ютерних ігор, декілька відомих джазових речей , а також на нашому концерті будуть гості – наші друзі, колишні учасники гурту Рококо, які з нами працювали і записали левову частку альбому. А візуально підкріпить це все дійство ТанцТеатр “Життя”, який також з нами виступить в декількох композиціях.

Михайло Романишин:

  • В планах запис наступного альбому, але уже з іншою концепцією . Хочемо використати більш класичну форму, де хочемо зробити запис з симфонічним оркестром. Творчі думки уже працюють в цьому напрямку. Треба тільки знайти меценатів.
Концерт гурту ROCKOKО
Концерт гурту ROCKOKО

ROCKOKO – український музичний інструментальний гурт, що відносить себе до жанру Symphonic Rock, Symphotronica. Також у його виконанні можна почути такі жанри як Acoustic, Pop, Dance, DrumnBass, Metal, Jazz та Soul. В основі успішності гурту лежить оригінальний принцип аранжування авторських композицій.

Ідея дебютного авторського альбому «DARK & LIGHT» полягає в тому, щоб поєднати дві сторони музики ROCKOKO, де «DARK» – це Rock, Metal, DrumnBass, а «LIGHT» – це Pop, Dance, Funk.

«DARK & LIGHT» складається з 12 композицій, об’єднаних в один дводисковий альбом. До кожної композиції створено ілюстрацію, яка пояснює ідею твору і є його візуальною складовою.

Думаю вартує дати шанс собі та інструментальній музиці і прийти в суботу на концерт, ти більше що ціна квитків дуже невисока і розпочинається зі 120 гривень. Квитки можна придбати за чим посиланням.

Уважно слухав за кадром Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.