Роботи прийшли до Львова

845
Роботи прийшли до Львова

Вчора, 9 квітня 2016 року, в приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей (вул. Винниченка, 1) відбулась презентація Центру робототехнiки “BOTEON”.

В рамках презентації прозвучала лекція про місце робототехніки в сучасному світі і перспективи її розвитку.  Також для дітей провели безкоштовний майстер-клас із створення простого робота за 10 хвилин.

Особливий інтерес у присутніх на презентації викликала демонстрація: робота-павука, гуманоїда, мультиплікаційного робота WALLE, мобільної платформи центру робототехніки Boteon та інших.

Окрім того на презентації  було анонсовано перший курс з біомедичної електроніки (нейро і міо інтерфейси, управління роботами силою думки, біоробототехніка). Навчання стартує вже з 16-го квітня, проходитиме щосуботи та складатиметься із 10 занять.

Презентація Центру робототехнiки "BOTEON"
Презентація Центру робототехнiки “BOTEON”

Одна з основних тенденцій сучасної біомедицини полягає в широкому використанні технічних засобів збору та аналізу даних про роботу як окремих органів і систем, так і всього організму в цілому. Розроблений спеціалістами Boteon education курс “Біомедична електроніка” складається із  10 уроків, протягом яких слухачі дізнаються про будову та функціонування органів (серця, легенів, головного мозку, очей, скелетних м’язів) та систем (дихальної системи, центральної нервової системи, системи термогегуляції). Реєстрація та візуалізація біометричних параметрів здійснюється приладами, які слухачі самостійно створюють з елементів, що входять до набору.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.