“Різдвяний вечір по-волонтерськи!” зібрав більше 110 тисяч гривень (відео)

1301
“Різдвяний вечір по-волонтерськи!” зібрав більше 110 тисяч гривень

9 січня 2016 року у Львові,  в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вулиця Театральна, 11), відбувся святковий концерт під назвою “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”, метою якого був збір коштів для закупівлі необхідних на передовій в зоні АТО речей.

Для того, щоб потрапити на концерт потрібно було зробити добровільний внесок від двохсот гривень. Насамперед хочеться сказати, що храм у цей день був вщерть заповнений охочими долучитися до проекту допомоги бійцям в зоні АТО. Окрім сидячих місць (для тих, хто завчасно зробив пожертву і отримав запрошення), вся доступна для стояння площа була також заповнена людьми.

Глядачі святкового концерту під назвою “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”
Глядачі святкового концерту під назвою “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”

Протягом усього концертного дійства серед людей в храмі панувала атмосфера справжнього Різдва з його таїнством любові, щедрості та самопожертви.

Найкращі колядки гостям дарували: співачка Софія Федина, квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, вокально-хореографічний ансамбль «Сонечко», а також на всіх чекала незабутня зустріч з Волонтерським Вертепом, який приїхав фактично з передової.

Найемоційнішими моментами святкового концерту стали розповіді волонтерів різних львівських спільнот про дивовижні випадки на лінії фронту та з повсякденного життя.

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook головний організатор свята, волонтерка Софія Федина, загальними зусиллями  святковий концерт “Різдвяний вечір по-волонтерськи!” зібрав 111 292 гривень.

“Маємо приємність звітувати за підсумками Різдвяного вечора по-волонтерськи. І просимо про репост, щоб всі знали про нашу добру справу:) Учора разом із економом гарнізонного Храму свв. апп. Петра і Павла підвели підсумки, і виявилося, що ми зібрали:
– 55 283 грн, 20 канадських доларів, 50 євроцентів.
– а ще під час самого заходу Мирослав Табачин передав 1900 американських доларів, а діти з вокально-хореографічкого ансамблю “СОНЕЧКО” передали 3520 грн, які наколядували під час свят.
Отже, сумарно із нашого дійства ми отримали орієнтовно 107 403 грн!!!!!!!

Але також багато-хто просто вирішив переказати кошти на картку:
– Марія Шукост – 100.50 грн
– Шумей Т.В. – 298.50 грн
– Орися Прокіпчук – 1000 грн
– Кульпа Павло – 995 грн
– Володимир Леськів – 995 грн
– Чупіль Ірина – 500 грн
Отже ще 3889 грн.

Разом – 111 292 грн:))))))
МИ молодці!!!!
Дякуємо усім, хто долучився!!!! “, – написала Софія на своїй сторінці.

Для всіх, хто не встиг долучитися до справи допомоги нашим воякам в зоні АТО,  повідомляємо банківські реквізити куди ще можна переказати кошти.

Волонтерська Картка: Федина Софія Романівна, Приватбанк, 5168 7420 1862 9703, призначення – на потреби АТО.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.