“Різдвяний вечір по-волонтерськи!”, або допоможи хлопцям на фронті!

651

Після Різдва, 9 січня 2016 року о 19.30,  в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вулиця Театральна, 11) відбудеться святковий концерт під назвою “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”, метою якого є збір коштів для закупівлі необхідних на передовій речей.

Афіша концерту "Різдвяний вечір по-волонтерськи!"
Афіша концерту “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”

Найкращі колядки вам даруватимуть співачка Софія Федина, бандурист Іван Шміло, квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, вокально-хореографічний ансамбль «Сонечко», а також на вас чекатимуть сюрпризи і приємні несподіванки.

Нагода створити і відчути справжній дух Різдва: єдність у коляді, щирість почуттів, сила віри і здатність змінити світ на краще через допомогу нашим бійцям АТО.

Запрошення на концерт "Різдвяний вечір по-волонтерськи!"
Запрошення на концерт “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”

Запрошення на святковий різдвяний вечір можна отримати за благодійний внесок від 200 грн. і більше (за кожне більше будемо дуже дякувати). Запрошення можна отримати в інформаційному центрі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ( вулиця Театральна, 11). Захід організовується зусиллями людей доброї волі, повністю на доброчинних засадах, і тому 100% збірки буде спрямовано на закупівлю необхідних на передовій речей.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.