Рік сайту RDZS, або Андрій Риштун представляє!

611
Рік сайту RDZS, або Андрій Риштун представляє!

В понеділок, 10 квітня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться розповідь-презентація Рік сайту RDZS, або Андрій Риштун представляє!

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

А Ви б хотіли побачити живого дігера? Розпитатися, як там під землею, та спробувати напроситися на Екскурсію? Звісно що так, особливо якщо це Андрій Риштун – відомий дослідник нетуристичного Львова.

У Вас буде така нагода! Запрошуємо на авторську фотовиставку Андрія Риштуна: «Що таке RDZS і як я до цього докотився». Вона присвячена першому року існування сайту www.RDZS.org Андрій презентуватиме листівки в стилі RDZS, розповідатиме про свої пригоди та як виникла ідея нового сайту.

Крім цікаво проведеного часу Ви, також, зможете придбати книжки Андрія Риштуна з підписом автора. Всі виручені кошти підуть на потреби ЗСУ.

Вхід вільний. До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.