Резиденція для молодих фотографів у Жовкві розпочала новий набір

293
Резиденція для молодих фотографів у Жовкві розпочала новий набір

Резиденція для молодих фотографів у Жовкві запрошує молодих людей 18-34 роки, котрі хочуть дізнатися про культурну спадщину нашої країни, навчаючись мистецтву фотографії і фотографуючи пам’ятки Жовкви та околиць під час резиденції.

Проєкт пропонує створення арт резиденції для молодих фотографів з усієї України в історичному місті Жовкві та околицях багатих об’єктами культурної спадщини, важливими для українців. Це дасть можливість молоді з усіх куточків України почути, побачити, зафіксувати великий пласт інформації про культурну спадщину місцевості та за допомогою соціальних мереж поширити цю інформацію серед своїх однолітків та інших категорій населення, що дасть можливість широкій авдиторії дізнатися про культурну спадщину країни, розвине почуття гордості за свою батьківщину і вплине на патріотичне виховання молоді.

Лекційна програма та практичні заняття дадуть молодим людям можливість професійного зростання в галузі фотографії та відеозйомки, мистецтва, що в сучасному світі є інструментом забезпечення функції соціальної комунікації, рекламним інструментом в мережі інтернет та ЗМІ. Спілкування з однолітками з цілої України сприятиме створенню професійних колаборацій та виникненню нових проєктів.

Створення каталогу та підсумкової виставки «Фотографія на пам’ять» в місті Жовкві дасть можливість молоді побачити культурну спадщину місцевості через об’єктив фотоапарата, що матиме довготривалий вплив та сприятиме формуванню у молоді розуміння цінності культурної спадщини, важливості її збереження і гордості за свою батьківщину.

Реєстрація тут: https://forms.gle/PRoZg4scYrxVWZ5j9

Софія КАСЬКУН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.