Репліку літака Петра Франка у Львові продадуть з аукціону

285
Репліку літака Петра Франка у Львові продадуть з аукціону

22 березня 2020 року, о 15:00 у Львівському Палаці графів Потоцьких (вул. Коперника, 15) відбудеться Перший благодійний вечір і аукціон на підтримку проектів Міжнародного фонду Івана Франка.

Також до уваги гостей вечора буде представлено музично-поетичну композицію за поезією Івана Франка «Зів’яле листя» – Театралізоване дійство «Щоденник душевного стану» у виконанні народного артиста України Богдана КОЗАКА, акторів Першого українського театру – заслуженої артистки України Олени КРИЛОВОЇ та Лесі ШКАП’ЯК.

По завершенню вистави відбудеться відкритий аукціон , ведучою якого буде заслужена артистка України Ірма ВІТОВСЬКА.

Репліка літака Першої світової війни – модель «Альбатрос» з кінофільму «Інший Франко».
Репліка літака Першої світової війни – модель «Альбатрос» з кінофільму «Інший Франко».

Серед лотів, виставлених на аукціон репліка літака Першої світової війни – модель «Альбатрос» з кінофільму «Інший Франко». У фільмі «Інший Франко» літак позначений бортовим номером LVGC-15960, пілотом якого був Петро Франко.З повним списком лотів можна ознайомитися за цим посиланням.

Для гостей заходу Організатори також підготували «тихий» аукціон та лотерею з чудовими подарунками від партнерів заходу. По завершенню аукціону відбудеться Благодійний прийом від друзів Міжнародного фонду Івана Франка.

Усі виручені кошти будуть спрямовані на підтримку всеукраїнського учнівського конкурсу «Стежками Каменяра» та наповнення преміального фонду Міжнародної премії імені Івана Франка.

Програма благодійного вечора та аукціону у Львові

15:00 – Зустріч гостей та реєстрація учасників аукціону.

15:20 – Вітальний коктейль і «тихий» аукціон.

16:00 – Театралізоване дійство «Щоденник душевного стану»: музично-поетична композиція за поезією  Івана Франка «Зів’яле листя», виконавці: народний артист України Богдан КОЗАК,  актори Першого українського театру – заслужена артистка України Олена КРИЛОВА та Леся ШКАП’ЯК.

16:45 – Благодійний аукціон. Ведуча – Заслужена артистка України, акторка театру і кіно Ірма ВІТОВСЬКА.

17:30 – Благодійний прийом від друзів Міжнародного фонду Івана Франка. Розіграш лотереї.

Ольга НИЖНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.