«Ремінісценції.UA» – тільки два концерти! (відео)

965
Постановка «Ремінісценції.UA»
Постановка Ремінісценції.UA»

На численні прохання глядачів 24 березня 2019 року, о 15.00 та о 18.00 балет Ірини Мазур «Життя» повторить у Львові, на сцені Будинку науки і техніки Львівської залізниці, масштабну постановку «Ремінісценції.UA».

Прем’єра цього історично-музичного перформенсу відбулася наприкінці травня 2015 року у Львівській опері, зібрала аншлаг і мала нечуваний у місті розголос. «Безпрецедентний», «унікальний» та «суспільно важливий» — епітети, які вже кілька місяців поспіль найчастіше можна почути на адресу «Ремінісценцій.UA». Давно культурно-мистецькі проекти не викликали у місті Лева такого потужного резонансу.

Постановка «Ремінісценції.UA»
Постановка «Ремінісценції.UA»

«Ремінісценції.UA» у сучасній сценічній формі розповідають глядачам маловідомі, часто моторошні, факти і сторінки історії та культури нашої країни. Перформенс складається із десяти новел, своєрідних персональних історій, які одна за одною розкривають непросту тему кількасот-літнього нищення української інтелігенції і тотальної русифікації України.

«Ремінісценції.UA» — це мікс різних жанрів: хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція. Автор ідеї та режисер — заслужена артистка України, керівник балету Життя» Ірина Мазур. Спеціальний гість-співачка та волонтер Софія Федина.

«Ремінісценції.UA» — про Війну, Страх, Репресії, Смерть «и другие подарки русского мира». А також — про Віру, Життя, Кохання, Надію, Боротьбу за Україну!

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.