Проща до найстарішої на Львівщині каплиці відбудеться вже за два тижні (відео)

1140

19 серпня 2018 року вірян запрошують до Боринич на Жидачівщині, де 155 років тому з’явилася Богородиця.

Відновити духовні сили, отримати зцілення і принести Богові молитву за рідних і близьких – з такими інтенціями запрошують на прощу до Боринич біля Ходорова до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини.

Саме цьогоріч, 19 серпня, виповнюється 155 років після чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці. Тут відбувалося чимало чудес і оздоровлень, а 1865 р. Німа дівчинка-пастушка вперше заговорила, коли випила води з місцевої кринички. Дівчинці з’явилася Богородиця і зцілила її.

Запрошення на прощу до Боринич біля Ходорова до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини
Запрошення на прощу до Боринич біля Ходорова до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини

Згодом граф Володимир Борковський фондував спорудження каплички на цьому місці. Невипадково Папа Пій ІХ надав відпустову грамоту. У радянські часи капличку неодноразово руйнували, а джерельце засипали землею. Однак у 1988-ому місцевий священик з парафіянами відбудували капличку. Таким чоном, цілюща вода з Боринич уже понад 150 років дарує здоров’я духовне і тілесне усім прочанам.

19 серпня, у свято Преображення Господнього, запрошуємо до особистої переміни під покровом любові Богородиці! Локація – Жидачівський район, с. Бориничі. Початок Літургії о 12 год. Тел. для довідок 067 673 33 09

Ольга МАКСИМЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.