Прогулянка по вулиці Стрийській біля військової частини 4114

2032

Барикади у Львові вулиці Стрийській, 146 біля військової частини 4114, 13 лютого 2014 року
Сьогодні вранці мав чудову нагоду вийти на прогулянку по вулиці Стрийській, 146, біля військової частини 4114. До цього часу мені доводилось потрапляти в ті краї або ввечері, або дуже пізно ввечері, то розгледіти всі нові архітектурні форми, що з’явилися у цьому районі було важко.

І, з першого погляду, мене вразив творчий підхід та оригінальність митців, котрі демонстрували тут свої творчі пошуки та креативні будівельні рішення. Завдяки ним весь район військової частини набув якось хаотично-урбаністичного вигляду.

Я зайвий раз подивувався непідробному генію народних майстрів, котрі, практично з підручних матеріалів, змогли збудувати унікальні архітектурні шедеври.

Докладно невідомо скільки ще триватиме експозиція, тому всіх, хто ще не виходив на прогулянку у цей район Львова, запрошую ну упустити цю унікальну нагоду. Адже такий шанс буває раз у житті і прогавити його не маєте права. Бо що тоді ви розповідатимете своїм дітям чи онукам?

Експозиція працює цілодобово, але кожен час доби має свої неповторні принади. Особливо гарно виглядають конструкції при нічному освітленні факелами та живим вогнем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.