Про нюанси української моди ХХ століття розкажуть в кав’ярні-галереї «Штука»

574
«З історії української моди ХХ століття»

У четвер, 9 березня 2017 року, о 19:00 кавярня-галерея «Штука» (вул. Котлярська, 8) запрошує на лекцію Зеновії Тканко «З історії української моди ХХ століття», що відбудеться в рамках Клубу шанувальників Галичини.

Кав’ярня «Штука»/ http://shtyka.virtual.ua/images/343780/
Кав’ярня «Штука»

Під час зустрічі усі охочі почують розповідь про тенденції і ключові моменти розвитку української моди, про видатних особистостей, які зробили значний внесок у поступ цієї сфери і здобули популярність в Україні та за кордоном.

Також дізнаються про становлення системи спеціальних шкіл моделювання і крою, виникнення нових форм представлення одягу і його популяризації. Лекцію супроводжуватимуть численні ілюстрації з монографії «Мода в Україні ХХ століття».

Зеновія Тканко
Зеновія Тканко (взято з https://rozmova.wordpress.com/)

Зеновія Тканко – кандидат мистецтвознавства, професор кафедри дизайну костюму Львівської національної академії мистецтв, автор монографії «Мода в Україні ХХ століття». 1979 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, відділ моделювання одягу (нині Львівська національна академія мистецтв). Сфери діяльності: дизайн костюму, а також ансамблів святкового, сценічного та виставкового одягу. Співавтор посібників «Мистецька школа в системі національної освіти України» (1999 р.), «Моделювання костюму в Україні XX ст.” (2000 р.),  автор наукових праць, курсу лекцій, методичних вказівок та рекомендацій. Член Спілки дизайнерів України

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.