Прем’єра! SECRET FORÉST презентує новий сингл «Мовріка» (відео)

320
Прем'єра! SECRET FORÉST презентує новий сингл «Мовріка»

Ініціатори проектів на підтримку культурного розвитку молоді східних областей України (зокрема міст Донецької області та інших прифронтових територій), переможці глядацького голосування на Leopolis Jazz Fest (Street music), фіналісти Національного телепроекту “Українська пісня / Ukrainian Song Project“, – indie-гурт SECRET FORÉST створює музику, налаштовану на частоту серця.

Вони не бояться піднімати філософські теми у своїй творчості,  основою якої стають особисті переживання, пошуки та отриманий досвід. Музика гурту стане близькою усім, хто намагається пізнати і зрозуміти свій внутрішній світ.

Творче кредо SECRET FORÉST: “Нам є що сказати та є чим поділитися,  ми несемо цінний меседж і завжди хочемо бути ближче до людей.  Те, чим кожен з нас наповнює внутрішній світ, – визначає стан свідомості та наше майбутнє. Саме тому робимо усе можливе, щоб наша творчість надихала, підносила над буденністю й тривогами, допомагала відчути  джерело життєдайної сили”.

Новий сингл «Мовріка» – це історія про човен, який заблукав у пустелі. Як часом буває у багатьох із нас, він у гонитві за міражами облишив надію знайти справжнє. Загублений у пустелі, в обіймах із гарячим піском – мріє про безкрає море та хвилі, про свою справжню домівку.

Як бути по-справжньому щасливим?  Як рухатись у вірному керунку, назустріч досконалості життя? Перший крок – пробудити бажання бути щасливим та шукати відповіді на важливі запитання. Світлі сили,  любов та істинне знання вкажуть нам шлях і проведуть до нашого моря. Навіть у найскладніші часи воєн, нашестя недуг та стихійних явищ, сила світла та любові у наших серцях здатна вести нас вірним шляхом, надихати та допомагати іншим змінювати світ на краще.

Поїздки на схід України, нові друзі  та співпраця із ними стали поштовхом до написання низки пісень – на основі пережитого та тамтешніх історій.  Ці пісні увійдуть до нового альбому SECRET FORÉST.

– Подорожуючи Україною, я зрозумів, що усі ми такі несхожі один на одного! – розповідає вокаліст гурту Олександр Макаров. – Живемо у різних куточках не лише України, а й світу, маємо різний світогляд та вподобання, різні за віком, фахом, соціальним статусом. Але є те, що об’єднує. Те, що важко описати словами, але можна відчути. І у цьому ми схожі. Ми маємо духовний зв’язок. Духовна сила любові, єдності та натхнення –  те, що здатне нас об’єднати та дати початок до змін на краще. Це не проста місія, та варто зробити перший крок – почати із себе…

Запрошуємо поринути у настрій невагомості та відчути заспокоєння від прослуховування пісні та перегляду лірик-відео SECRET FORÉST – «МОВРІКА»:

Пісню записано на студії Shpytal Records (fb.com/shpytalrecords). Над аранжуванням працював Дмитро Камболов,  за участі FUNKY MAX  (fb.com/funkymaxmusic)  та  INARY (fb.com/INARY.music) . Над зведенням працював Austin Leeds (USA)(com/AustinLeedsOfficial)

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.