Представники художньо-меморіальних музеїв України збиралися у Львові (відео)

451
Представники художньо-меморіальних музеїв України збиралися у Львові

16-17 листопада в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові проходила Всеукраїнська наукова конференція під назвою “Меморіальні музеї сьогодні: специфіка експозиційної, фондової та освітньої роботи”. 

Конференція була зорієнтована на діяльність меморіальних музеїв України і відбувалася вперше. До участі були запрошені представники музейної спільноти зі всієї України, хоча не всі змогли приїхати.

Директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові, Галина Тихобаєва відкриває конференцію
Директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Галина Тихобаєва відкриває конференцію

“Я думаю, що меморіальні музеї – це особливі музеї, родинні музеї, тому що кожен з нас має свого патрона, якого ми славимо, популяризуємо і кожен з нас має свій дім, квартиру, місце меморіальне. Тим ми відрізняємось від інших музеїв музейної спільноти і це є специфікою нашої роботи і експозиційної, і фондової? і просвітницької”, – сказала директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові, Галина Тихобаєва, відкриваючи конференцію.

Модерували західпозмінно завідувач наукового відділу Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Данута Білавич та старший науковий співробітник Музею, Роксоляна Пасічник.

Виступи доповідачів були цікавими та креативними. Будемо поступово викладати їх в повному обсязі для ознайомлення. Залишайтеся з нами.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.