Портал Експеримент оголосив новий літературний конкурс коротких оповідань

365
Портал Експеримент оголосив новий літературний конкурс коротких оповідань

Цими днями Портал Експеримент оголосив новий літературний конкурс коротких оповідань. Мета конкурсу – підтримка та розвиток української літератури, а також виявлення талановитих авторів.

Умови конкурсу:

 • Напишіть коротке оповідання про свого вчителя. Але! Вчителя не в класичному вузькому значенні слова (шкільного), а в широкому. Тобто написати про того або те, хто (що) вплинув (-ло) на ваше життя, ваш світогляд тощо. “Вчителем” у вашому оповіданні може бути не тільки конкретна людина, але й фільм, книга, вистава, стаття, гра, спорт, твір мистецтва, подія і т. п. Тобто напишіть про значиму для вас людину чи про те, що стало поворотним моментом у вашому житті.
 • Твір має бути українською мовою. Просимо не використовувати обсценну лексику!
 • Обсяг твору не має перевищувати 5 000 знаків.
 • Підпишіть автора та назву твору у тексті листа, а також продублюйте безпосередньо у текстовому файлі.
 • Надішліть оповідання редакції порталу Експеримент за адресою: mo.eksperiment@gmail.com у вигляді електронного документа у форматі docx, txt або rtf з позначкою «Вчитель, який змінив моє життя». УВАГА!!! Листи без цієї позначки розглядатися не будуть.
 • Важливо!!! Оповідання розміщуються на порталі Експеримент на постійній основі!!! Автори, котрі надсилають свої матеріали, погоджуються з цією умовою.
 • Чекайте результатів. Кращі твори опублікуємо на порталі Експеримент на сторінці: https://md-eksperiment.org/tag/vchitel-yakij-zminiv-moye-zhittya.
  Саме вони будуть змагатися за перемогу.

Обиратимуть переможців насамперед редактори порталу Експеримент. Також будуть враховуватись оригінальність твору, кількість голосів читачів (лайки / репости / перегляди).

Твори для участі в конкурсі приймаються до 31 жовтня. Результати конкурсу будуть оголошені на порталі Експеримент 15 листопада.

Призи

Переможці конкурсу отримають приємні подарунки – можливість обрати книжки на сайті книгарні чи видавництва:

 • 1 місце – на суму 2000 грн.
 • 2 місце – на суму 1500 грн.
 • 3 місце – на суму 1000 грн.

Про портал Експеримент

На порталі Експеримент можна знайти новини зі світу культури, мистецтва, науки й інших сфер суспільного життя; афішу культурних і соціальних заходів у різних містах і країнах, проєкт Експериментального телебачення та радіо. Наш портал об’єднує всіх, хто підтримує ідеї Експерименту.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.