Популярний футбол: завершився «Кубок Брюхович», у якому брали участь навіть команди з Африки

377

На 11-й за ліком «Кубок Брюхович-2019» заявилось 35 команд з чималою географією: Львів, Рясне, смт. Брюховичі, с.Бірки, с. Ясниська, с. Вороців, с.Малехів, с. Карачинів, с. Зелів, не перший раз була і збірна хлопців з Судану, Нігерії та Мозамбіку.

Про це повідомляє видання Діло з посиланням на  Facebook-сторінку співорганізаторки турніру Юлія Лацик.

«Цього року на турнірі відіграли і матч ветеранів між командами «STARперці» зі Львова і «Ті, хто ще може» з Брюхович. Це, мабуть, найбільш колоритна вікова категорія, де гравцям за 35+. Спостерігати за їх грою одне задоволення. Вони просто кайфують від кожної хвилини гри… де треба і пожартують, де треба і слівце закинуть, де можна і посперечаються, а на завершення завжди потиснуть один одному плече. Одним словом справжні досвідчені любителі футболу ) Зіграли вони рахунком 1:4 на користь «Тих хто ще може»», – написала Лацик.

У вікових категоріях 7-8 років та 9-10 років перемогу здобули діти з ФК «Давай грай», друге місце здобули команди з ФК «Кардинал». А м’яча за найкращого бомбардира отримав Опалінський Маркіян з ФК Кардинал.

Переможцем групи 11-13 років стали хлопці з ФК «Зелено-білі» з Брюхович, фіналістом – ФК «Арсенал» з с. Бірки. Найкращим бомбардиром у цій віковій категорії обрано – Пелеха Андріана з ФК «Зелено-білі».

У категорії 14-17 років перше місце посіла ФК «Групіровка» зі Львова, друге – ФК «Легінь» з Брюхович. Найкращим бомбардиром в цій групі став Кухарський Максим з ФК «Групіровка»

Серед 18-21 року переможцем стала ФК «Легінь» ( Брюховичі), 2-ге місце зайняла ФК «Дністер» (м. Львів). За найбільшу кількість голів відзначили – Бєркова Артема з ФК «Легінь».

І у найстаршій віковій групі, дійсно в запеклій боротьбі, перемогу здобула ФК «Фарго» зі Львова. Фіналістами стала збірна країн Африки ФК «МОZAMBE» , а місце кращого бомбардира посів Джорді Кампандже з цієї ж команди.

«На Кубку Брюхович хлопці з усіх команд круті, бо скажу відверто, чекати свого матчу просто так, інколи по пів дня, а ще коли дощ чи холод – це неабияка сила волі. І от зізнаюсь, дуже люблю ФК Легіон. Ці хлопці з села Бірки, як заявилися до нас на турнір у 2009 бандою з великим полотняним плакатом з помаранчевим написом LEGION, зі свитою горластих вболівальників і дівчат, так і по сьогодні з нами щороку фестивалять. За ці 11 років на наших очах вони дорослішали, змінювали вікові категорії, одружувались, ставали батьками, лисіли, набирали вагу. Одним словом, родина. А ще є люди-символи турніру. Приходять, вболівають, жартують, чудять. Без їх присутності і дотепних коментарів до матчів – ми Кубок Брюхович вже і не уявляємо», – підсумувала Юлія Лацик.

Нагадаємо, стартував 11-й турнір з любительського футболу «Кубок Брюховичів 2019».