Понад 750 книг шеститомного видання творів Романа Іваничука поповнять фонди бібліотек області

480
750 книг шеститомного видання творів Романа Іваничука

У межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки  у видавництві «Фоліо»  закупили  798 книг шеститомного видання творів Романа Іваничука, які поповнять бібліотечні фонди публічних бібліотек  центральних бібліотечних систем та ОТГ, про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

“По 5 комплектів шеститомника відправимо у райони, по одному комплекту – до міст обласного значення, а також у центральні бібліотеки об’єднаних територіальних громад”, – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Як зазначила директор КЗ ЛОР “Львівська обласна бібліотека для юнацтва” Тетяна Пилипець, у травні планують організувати Іваничуківські читання.

“За ініціативи доньки Романа Іваничука у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва у кінці травня розпочинаємо Іваничуківські читання, це буде дуже по-молодіжному. Це не лише патрон Львова і бібліотечної справи, але його книги для молоді, ті, які занурюють у історію і дозволяють робити висновки”, – наголосила Тетяна Пилипець.

За словами генерального директора видавництва “Фоліо” Олександра Красовицького,  видавництво планує збільшити тираж творів Романа Іваничука.

“Ми підготували зібрання творів у двадцяти томах, але на цьому не зупинятимемось, двадцятитомне видання творів переросте у двадцятивосьмитомне,  останні твори написані письменником вийдуть окремою книжкою і її презентують на Форумі у цьому році”, – розповів Олександр Красовицький.

Також Олександр Красовицький зазначив, що за сприяння Львівської ОДА цьогоріч видавництво видасть великий путівник Львівщиною.

“Це буде велике кольорове видання, де буде статистична інформація про населення, людей, які жили в області тощо і я думаю, ми його презентуємо на Форумі видавців” , – зазначив генеральний директор видавництва “Фоліо”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.